• GoHome Professional
raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura što skuplji

  • Za upit "raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.520 €, 104,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd Tošin bunar kvalitetna novogradnja Hitna prodaja stana po sniženoj ceni.Mogućnost formiranja treće spavaće sobe. Mogućnost kupovine garažnog mesta koje se posebno plaća. Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 424.000 €, 106,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux 4,0 stan u izgradnji sa garaznim mestom na prvom spratu na mirnoj lokaciji kod Specijalnog suda. Prostorije: ulazni hodnik, gostinjski toalet, dnevna soba sa kuhinjsko- trpezarijskim delom i izlazom na terasu (5,5m2), ostava, spavaća soba sa zasebnim kupatilom 4-5m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 424.000 €, 106,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban, luksuzan stan u novoizgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Deli Radivoja, u neposrednoj blizini Specijalnog suda. Zgrada je trospratna i na svakoj etaži se nalazi po jedan stan koji je liftom povezan sa garažom. Stanu pripada jedno garažno mesto od 14 m2.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 420.000 €, 106,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.adventisrealestate.com

De lux porodična vila sa bazenom, Kosmaj.. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 95,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

----- Bez Provizije----- Extra Lux stan u blizini zvezdinog stadiona u mirnom delu grada u ulici koja nije prometna, a na par kilometara od autokomande i veze sa svim delovima grada kao i autoputem. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, skole, autobuska stajališta, sportski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 108,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par minuta hoda od Tašmajdanskog parka kao i na par stotina metara od Palilulske pijace, svojom pozicijom pripada najlepšem delu Palilule. Kao centralna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju lux salonski stan, u urednoj, lepo održavanoj stambenoj zgradi. Uknjižen na 103m2, sa terasom 108m2. Odmah useljiv. U zgradu se ulazi iz dvorišta koje je puno zelenila i okružuje zgradu sa svih strana, što dadatno izoluje od gužve, saobraćaja i zagađenja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lux stan, Centar, Stari grad, obezbeđen parking Postoje stanovi, a postoje i nepokretnosti koje definišu vlasnika. Predstavljamo vam jedan od arhitektonski najskladnije renoviranih salonaca u srcu Beograda, na adresi koja ne zahteva objašnjenje. Zašto je ovo stan koji ste čekali?....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 100 m2 luksuzan do 390000 eura što skuplji (803)
  • raicevicnekretnine luksuzan do 390000 eura što skuplji (14)
  • raicevicnekretnine 100 m2 do 390000 eura što skuplji (14)
  • raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>