• GoHome Professional
raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura što manji

  • Za upit "raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 364.000 €, 91,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Luksuzan, svetao četvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih kapija, sa pogledom na park. Nov, funkcionalan raspored: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 364.000 €, 91,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih kapija, sa pogledom na park. Nov, funkcionalan raspored: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavace sobe, dva kupatila i terasa.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan, moderan četvorosoban stan u Zemunskim kapijama idealan za porodičani život ili investiciju. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetne građevinske zgrade i odlikuje se vrhunskim materijalima, funkcionalnim rasporedom i obilje prirodne svetlosti. Odlična povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa garažom, luksuzan prostran duplex sa otvorenim pogledom, po strukturi trosoban-91 m² u Sarajevskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi. Uknjižen je, bez hipoteke i odmah useljiv. Korišćen je svega nekoliko dana godišnje, što ga čini gotovo novim. U donjem nivou nalazi se prostran....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 393.000 € na 399.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 91,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 357.162 €
06.02.2026 - 393.000 €
05.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan od 91,58 m2, po strukturi 3.5 soban u završnoj fazi izgradnje se nalazi u Vardarskoj ulici, ugao sa Marulićevom ulicom, na Vračaru. U neposrednoj blizini nalazi se više škola, osnovna škola Kralj Petar, centar za obrazovanje, fudbalski i košarkaški tereni. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 318.150 €, 91,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršeno mesto koje spaja mediteranski stil i prirodnu lepotu Fruške Gore. Smeštena na idealnoj nadmorskoj visini od 110 m, ova luksuzna vila nudi sve što vam je potrebno za udoban život, a istovremeno pruža potpunu privatnost i mir. Vila se nalazi na samo 10 km od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stambeni kompleks koji se gradi na atraktivnoj lokaciji u Beogradu u dr Velizara Kosanovića. Luksuzni objekat projektovan je po najvišim standardima sa ciljem da zadovolji sve potrebe urbanog stanovanja, kao i sigurnost i komfor porodičnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 100 m2 luksuzan do 390000 eura što manji (803)
  • raicevicnekretnine luksuzan do 390000 eura što manji (14)
  • raicevicnekretnine 100 m2 do 390000 eura što manji (14)
  • raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.