• GoHome Professional
raicevicnekretnine što jeftiniji luksuzan do 39000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • raicevicnekretnine što jeftiniji luksuzan do 39000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - raicevicnekretnine što jeftiniji luksuzan do 390000 eura

  • Za upit "raicevicnekretnine što jeftiniji luksuzan do 390000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

Bulbulder, Mariborska, 1.5, 44 m2 sa terasom, III od IV sprata, cg sa kalorimetrima, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luksuzno namesten, uknjizen na 44 m2, parking mesto u garazi u ceni zakupa, novogradnja. Odlican 1.5 stan sa parking mestom u garazi, na 3. spratu,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 200,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

Vozdovac, Deli Radivoja, 5.0 poslovni prostor od 200 m2, bez terase, II od III sprata, eg na pelet, bez lifta, opticka mreza, 5 klima, odmah useljiv, neopremljen, uknjizen na 122 m2, depozit obavezan. Luksuzan poslovni prostor u okviru kuce, cela etaza, sa savremenom i modernom opremom.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 3.000 €, 544,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

Trosarina, Beranska, 12.0 kuca od 544 m2 sa 6 terasa, na 3.6 ari placa, PR + I + PTK, prikljucak na cg, odmah useljiva, garaza + 4 parking mesta, kamin, luksuzno renovirana 2000. godine, polunamestena, depozit obavezan. Luksuzna kuca sa prelepim dvoristem, u mirnom kraju. Komforna,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'raicevicnekretnine što jeftiniji luksuzan do 390000 eura'
230.000 €
265.000 €
299.000 €
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 50 m2, podrum, starogradnja. Prodaje se kompletno renoviran, luksuzan stan u lepoj predratnoj zgradi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine garaznog mesta, novogradnja iz 2024.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 390.000 €
18.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 370.000 €, 125,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 380.000 €, 61,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 61 m2, bez terase, XIV od XXX spratova, cg, telefon, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, kamin, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 61 m2, podrum, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine garaznog mesta, novogradnja iz 2024.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>