• GoHome Professional
prizemlje zadnjih 7 dana što manji porasla cena op - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje zadnjih 7 dana što manji porasla cena op - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje zadnjih 7 dana što manji porasla cena opremljen

  • Za upit "prizemlje zadnjih 7 dana što manji porasla cena opremljen" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.999 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 83.500 € na 88.700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 88.700 €, 46,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 78.500 €
15.02.2026 - 83.500 €
20.05.2026 - 88.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 160.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 195.000 €, 154,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 93.688 €
22.03.2026 - 96.138 €
17.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje zadnjih 7 dana što manji porasla cena opremljen'
98.125 €
410.000 €
 
+6%

Promena cene sa 385.000 € na 410.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 247,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>