• GoHome Professional
prizemlje zadnjih 14 dana do 220000 eura 1.sprat š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje zadnjih 14 dana do 220000 eura 1.sprat š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje zadnjih 14 dana do 220000 eura 1.sprat što skuplji do 70 m2

  • Za upit "prizemlje zadnjih 14 dana do 220000 eura 1.sprat što skuplji do 70 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.982 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 13 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje zadnjih 14 dana do 220000 eura 1.sprat što skuplji do 70 m2'
141.600 €
130.200 €
218.015 €
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, stan broj 6površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 213.600 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m² broj stana 1, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 212.675 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m²stan broj 5, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 211.000 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban duplex stan – 66 m² – SC Olimp Na prodaju trosoban duplex stan površine 66 m², smešten u blizini Sportskog centra Olimp, na mirnoj i odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je funkcionalno organizovan na dve etaže:....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji sa izvrsnim rasporedom prostrija. Stan je u visokom prizemlju uredno održavane zgrade, dvostrano orijentisan sa dve tarase. Deo stan akao Vpr , drugi deo kao I sprat. Od kojih je jedna zastakljena (PVC stolarija),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovna zgrada u Centru grada, veličine 56 kvm ( dva lokala po 28 kvm), prizemlje, TA. Sastoji se dva lokala i dva mokra čvora. Lokali su trenutno izdati (mogućnost preuzimanja zakupaca), dva lokala na prvom spratu veličine 2 puta po 28 kvm, podrumski prostor od jedne prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Prazan Spratnost Visoko prizemlje Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 73.325 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvetanova ćuprija U ponudi je moderan i funkcionalan jednosoban stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 29 m² nalazi se u visokom prizemlju, koje po visini odgovara prvom spratu, što pruža dodatni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>