• GoHome Professional
prizemlje nenamešten pala cena najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje nenamešten pala cena najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje nenamešten pala cena najnovije što veći

  • Za upit "prizemlje nenamešten pala cena najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 698.000 € na 669.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Terazije, 669.000 €, 155,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 698.000 €
22.05.2026 - 669.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Kapetan Mišinoj ulici, samostalnu u dvorištu uličnog objekta. Kuća je u celini renovirana i dizajnerski uredjena, svetla, sa sopstvenim uknjiženim dvorištem (171 m2). Sjajna lokacija, Pešačka udaljenost od strogog centra grada. Odlična povezanost....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 65.000 € na 58.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €
22.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.200 € na 320.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BAČKA PALANKA, 320.000 €, 360,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 350.200 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA KUĆE – Čelarevo, 360 m², moderan komfor na tri etaže. Na prodaju porodična kuća u mirnom delu Čelareva, ukupne površine 360 m², izgrađena 2000. godine, sa vrhunskim materijalima i pažnjom na detalje. Osnovne karakteristike: Tri etaže: suteren, prizemlje i potkrovlje. Prostran....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550.000 € na 499.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 499.000 €, 348,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550.000 €
22.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Velike pijace i centra grada Niša. Retka prilika na tržištu, spoj vrhunske lokacije, funkcionalnosti i komfora! Objekat predstavlja idealnu priliku za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 290,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 130.000 €, 210,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 195.000 €, 208,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 199.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Busijama-Ugrinovci. Prizemlje je kompletno sređeno a u potkrovlju je ostalo da se završi kupatilo. Kuća može da funkcioniše kao dva zasebna stana. Brzo je useljiva. Kuća se nalazi na 6 ari placa. Povezana je na gradski vodovod. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 698.000 € na 669.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 669.000 €, 204,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 698.000 €
22.05.2026 - 669.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 75.000 € na 58.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BANJA, 58.000 €, 200,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
22.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 340.000 € na 299.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 299.000 €, 199,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 340.000 €
22.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine 4,2 m sa ulaznim i izlaznim vratima širine 4m. Pored linije u širini od 3metara su prateće prostorije sa opremom, toaletom 50m2 . Na spratu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje pala cena najnovije što veći (80)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>