• GoHome Professional
prizemlje do 220000 eura zadnjih 7 dana što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • prizemlje do 220000 eura zadnjih 7 dana što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 220000 eura zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "prizemlje do 220000 eura zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 201 nekretnina - prosečna cena 2.058 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • duplex
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.760 €, 71,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan stan površine 71 m², smešten na visokom prizemlju u zgradi u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, idealno za porodičan život ili kao investicija. Po strukturi, stan se sastoji od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 145.021 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 75.14 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. U stanu ostaje komplet ugradna kuhinja, plakari, a postoji i mogućnost dogovora za ostali nameštaj. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Gornji nivo je klasično prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Barska.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 90.000 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara površine 81 m2, plac 319 m2, do vode Na prodaju vikendica - brvnara na Gružanskom jezeru, nove gradnje, opremljena i funkcionalna kako za odmor tako i za život. Dimenzije objekta su prizemlje 9x6 metara,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 25.000 €, 83,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno seosko domaćinstvo u mirnom i prelepom selu Orašje, u blizini Varvarina. Domaćinstvo se prostire na placu površine 30 ari Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, sa površinom od 83 m² u osnovi prizemlja + suteren ispod kuće U prizemlju se nalazi prostrani hodnik....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen na 36 m2 ,ukupno 6 spavaćih soba, dva dnevna boravka , dve kuhinje ,vise ostava , letnja kuhinja ,vise toaleta i kupatila . Kuca ima u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U srcu stare Karaburme, u jednoj od onih ulica koje odišu mirom i šuštanjem krošnji, nalazi se kuća koja već na prvi pogled deluje kao mesto u kojem se živi polako, sa osmehom i toplinom doma. Okružena zelenilom, smeštena među tišinu i komšiluk sa dušom, ova kuća nudi više od kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u TPC Radnički, površine 87 kvm, na visokom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Lokal ima dva ulaza, idealan za više namena. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola). Trenutno izdat na 5.godina cena:174.000 eura .

 
 
 
  Stan, SOPOT, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan trosoban stan smešten u jednom od najlepših delova Kosmaja, zelene oaze nadomak Beograda, idealne za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi u luksuznom apartmanskom naselju Kosmaj Residence, izgrađenom 2023. godine, u prizemlju zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, garaza. Na prodaju odličan trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavaće sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći koroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je četvorosoban, uknjižen stan ukupne površine 94 m², od čega je 85 m² grejne površine, uz terasu i lođu. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle, u ulici Patrijarha Joanikija. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od hodnika sa....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu, prostranu šestosobnu kuću površine 99 m² ( Osnova), smeštenu na placu od 420 m², u mirnom i prijatnom delu Futoga – idealnu za udoban i kvalitetan porodičan život. Kuća je izgrađena 2009. godine i odlikuje je kvalitetna PVC stolarija, centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se zasebna, porodična kuća u najlepšem delu Ripnja, opština Voždovac. Nekretnina je smeštena na prostranom i uređenom placu od 15 ari, okružena borovima koji pružaju savršen mir i privatnost. Asfaltni put. Kuća se nalazi u veoma mirnom okruženju a opet blizu svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 191.823 €, 100,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.menadzer.biz

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 46.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Banji Vrujci, na atraktivnoj turističkoj lokaciji,u neposrednoj blizini bazena, prodaje se kuća površine 106 m2. Kuća je legalizovana i ima upotrebnu dozvolu. Kuća se nalazi na placu površine 5 ari, a u sklopu kuće je i legalizovana garaža površine 23 m2. Na prvom spratu kuće nalaze....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 108,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo oazu mira na odličnoj lokaciji na Goču, u starom vikend naselju, Stanišinci: uknjiženu kuću na tri nivoa, korisne površine 84 m2, građevinske 108 m2 na ograđenom placu od 4.5 ari. Prava retkost i posebna vrednost je što plac krasi 26 jela i više stabala voća (kruška,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kućau Starim Banovcima, nedaleko od centra, Dunava, Doma zdravlja, škole, gradskog prevoza, u mirnoj asfaltiranoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 7,2ara. Kuća je izgrađena 80-ih godina. Zidana je kvalitetno, priključena je na gradski vodovod, izvedeni priključci za gas. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom naselju Bečmen, nalazi se kuća koja može postati vaš dom iz snova. Na prostranom placu od 5,5 ari smeštena je kuća koja pruža sve što je potrebno za komforan i skladan život. Prizemlje, površine 120 m², nudi obilje prostora za svakodnevne aktivnosti i porodična....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 125.000 €, 122,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, nedaleko od kružnog toka između Bolečа i Leštana, prodaje se renovirana kuća okružena zelenilom. Smeštena na placu od 3.8 ari, pruža osećaj mira i idealan je izbor za savremene porodice koje žele da svoj idilični dom pretvore u stvarnost. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 39.900 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća u Malošištu kod Niša, na placu povrsine od 6 ari, iza kuce jos 15 ari placa koji izlazi na Juznu Moravu, kuća povrsine 130 m2, spratnosti P+1, neposredna blizina akva parka Doljevac Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom na prizemlju je 2.5 sobna....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 153,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ograđenog placa sa mladim zasađenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Struktura kuće: -prizemlje kuće -garaža sa rolo vratima, mokri čvor i ostava. -prvi sprat: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjizena 5.0 kuca 153m2 (13m2 terasa) na 19.5ari placa. Prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Sprat-nedovrsen/kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni/. Kupljen nepostavljen parket. Postoji pomoćni objekat sa garažom i toaletom. Mogućnost podele placa po 10ari.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u širem Centru grada , površine 160 kvm, na tri etaže (suturen, prizemlje i sprat ), grejanje na struju, mogućnost priključka na gas -plaćen priključak. Sastoji se od suturena ( predsoblje, dve prostorije i kupatilo ), prizemlje ( jedna prostorija prostorija sa čajnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 202)

<< <1 2 3 4 5> >>