• GoHome Professional
prizemlje što manji zadnjih 14 dana novogradnja pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje što manji zadnjih 14 dana novogradnja pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što manji zadnjih 14 dana novogradnja pala cena

  • Za upit "prizemlje što manji zadnjih 14 dana novogradnja pala cena" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.718 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 117.900 €
17.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 204.000 € na 199.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 37,00 m2 cca 5380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 204.000 €
21.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju odlična investicija u srcu Zemuna. Stan se nalazi na visokom prizemlju, merena površina je 50m2, od čega je uknjiženo 37m2 grejne površine, a 13m2 je terasa. Postoji mogućnost proširenja na potkrovlje, gde bi se dobilo još 50m2 korisne površine. Stan se nalazi u pasažu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se vodi kao nisko prizemlje jer se radi konfiguracije terena stepenicama penje u ulaz i toliko spušta. Stan je izuzetno lepo organizovan, 1.5 soban (39m2+5m2 prostor ispod stepeništa), uređen, moderan enterijer, pvc stolarija. Retko u ponudi. Prodaje se sa stvarima osim TV-a,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje što manji zadnjih 14 dana novogradnja pala cena'
79.000 €
145.000 €
95.550 €
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 161.500 €
17.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 150.000 € na 143.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 143.000 €, 56,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 144.900 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
18.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderna porodična kuća u nizu (dupleks) površine 84m2, smeštena u zatvorenom i uređenom kompleksu u mirnom delu starih Banovaca. Ova nekretnina pruža osećaj kuće uz sigurnost i urednost kompleksa - idealno za porodicu, miran život i dugoročnu vrednost. Raspored: Prizemlje-....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 166.000 € na 144.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 144.900 €, 82,20 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 166.000 €
19.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 336.000 € na 304.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 304.000 €, 84,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 336.000 €
17.05.2026 - 304.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 205.000 € na 191.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 191.000 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 193.400 €
11.08.2024 - 189.900 €
04.12.2024 - 169.900 €
03.08.2025 - 185.000 €
14.09.2025 - 190.000 €
08.05.2026 - 205.000 €
18.05.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, ulici Rade Končara. Sastoji se iz dva nivoa-prizemlje, u kom se nalaze predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toalet, ostava. i gornji sprat-dugačak hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo i prostrana terasa. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 512.590 €
18.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran, svetao četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u blizini TC Ada Mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića, pijace, marketa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>