• GoHome Professional
prizemlje što manji zadnjih 14 dana ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje što manji zadnjih 14 dana ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što manji zadnjih 14 dana ekskluzivan

  • Za upit "prizemlje što manji zadnjih 14 dana ekskluzivan" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.581 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan luksuzno renoviran trosoban stan od 87m² na prestižnoj i izuzetno povezanoj lokaciji Na prodaju elegantan i besprekorno uređen trosoban stan površine 87m², sa dve komforne spavaće sobe, prostranom sunčanom terasom i pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje što manji zadnjih 14 dana ekskluzivan'
300.000 €
300.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 385.000 € na 410.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 247,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>