• GoHome Professional
prizemlje što manji zadnjih 14 dana barem 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • prizemlje što manji zadnjih 14 dana barem 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što manji zadnjih 14 dana barem 80 m2

  • Za upit "prizemlje što manji zadnjih 14 dana barem 80 m2" pronađeno 279 nekretnina - prosečna cena 1.768 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, POŽAREVAC, 430.000 €, 430,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 450m2 na placu površine 5,18ari u Beogradskoj ulici u Požarevcu.U prizemlju kuće se nalazi dvosoban stan površine 80m2 sa zasebnim ulazom, poslovni prostor površine 55m2 i garaža.Kuća je priključena na gradsku toplifikacionu mrežu, kanalizaciju i vodovod. Izuzetno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća u selu Mramor kod Niša, u samom centru sela, na ravnom terenu bez rizika od klizišta. Kuća se nalazi na placu površine 8ari, odličnoj lokaciji, na oko 50m od okretnice gradskog autobusa, dok su škola i prodavnice udaljene oko 100m. Po katastru objekat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 811.200 €, 507,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzna, izuzetno kvalitetno opremljena kuća smeštena u mirnom i rezidencijalnom delu Banjice, idealna za one koji traže udobnost, eleganciju i potpunu privatnost. Kuća ima ukupnu korisnu površinu od 507 m² i prostire se na tri funkcionalno organizovane etaže. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cerak, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Imamo retku priliku da vam predstavimo, u prelepom delu grada, na Ceraku, predivan porodično poslovni luksuz sa ukusno uređenim detaljima i prvoklasnim materijalom od kog je zidana. Puno velikih unutrašnjih i spoljnih staklenih zidova i svetla, počevši od prostora u prizemlju gde....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 260.000 €, 650,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u naselju Branko Bjegović, površine 650m2, na placu površine 8 ari. Objekat poseduje Po+P+I+Pk. Podrum poseduje dva mokra čvora. Prizemlje se sastoji od kuhinje, jedne prostorije i kupatila. Na I spratu su četiri prostorije i ostave. Potkrovlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.181.820 €, 650,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal – odlična lokacija, luksuzna zgrada, sigurna investicija sa zakupcem koji je jedan od najvećih trgovinskih lanaca. Ovaj lokal koji nije samo nekretnina, već gotova investicija sa zagarantovanim povraćajem. Smešten u prizemlju luksuzne i savremeno građene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja. Kuća je novije gradnje (2015. godine), ima upotrebnu dozvolu, ukupne površine od 338m2. Kuća ima ajnfort površine od 30m2, i sastoji se od prizemlja+potkrovlja, i to: -prizemlje:....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 800.000 €, 850,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stovarište sa halama i novim stambeno-poslovnim objektom na 29 ari placa na odličnoj lokaciji. Na placu se nalaze tri hale, površine 200m2+260m2+180m2, dve zidane sa opremljenim kupatilima i jedna montažna. Zidane hale imaju rolo vrata (električna na daljinski) i LED osvetljenje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKA MITROVICA, 908.500 €, 955,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan poslovno-magacinski objekat građen u čeličnoj konstrukciji sa panel oblogom, što obezbeđuje dugotrajnost, energetsku efikasnost i niske troškove održavanja. Ukupna površina parcele iznosi 3.384 m². Bruto površina objekta je 955 m², dok je neto površina 914,22....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 1.600.000 €, 1600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kontakt: 066069699 Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen poslovni objekat površine 1.600 m², smešten na uređenom placu od 19 ari, idealan za različite delatnosti: hotel, dom za stare, kliniku, edukativni centar, hostel, studentski dom, kancelarijski prostor sa smeštajem, wellness....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Na upit, 2120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Prodaje se stambeno poslovni prostor u Kragujevcu. Stambeni prostor veličine 140kvm je renoviran 2020. godine, nalazi se na prvom spratu, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i garderobera, opremljen. Poslovni prostor veličine....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.550 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na tihoj uzvišici između Male Ivanče i Malog Požarevca, u opštini Sopot, nalazi se plac koji nudi mnogo više od obične parcele zemlje. Ovo je mesto sa pogledom koji osvaja – otvoreni horizont, čist vazduh i mir prirode, a sve to u neposrednoj blizini Avalske magistrale i auto-puta,....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 660.000 €, 6684,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela iza Auto komerca u povrsini od 6684m2. Širina parcele je 17 m dok je duzina iste 393 m. Parcela pripada zoni M6 zakona o pravilima gradnje: Mešoviti gradski centar, odnos stanovanja i poslovanja na parceli je 100-60%, u prizemlju planiranih objekata u ulici Svetog Save, Radio....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 105.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV Struktura Zemljište Kvadratura 7000m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Bez grejanja Stanje Standard.

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-279 (od ukupno 280)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>