• GoHome Professional
prizemlje što manji zadnjih 14 dana 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje što manji zadnjih 14 dana 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što manji zadnjih 14 dana 90 m2

  • Za upit "prizemlje što manji zadnjih 14 dana 90 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 2.657 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • novogradnja
    • parket
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lep trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 83m2+6m2 terase i nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan i funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija i čine ga: ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Čubura - Sazonova 3.0, 82m2 (terasa i lođa 12m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum, garaža Prodaje se trosoban stan u Sazonovoj ulici, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini ulice Maksima Gorkog. Nalazi se na petom spratu i dvostrano je orijentisan (istok–jug).....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje što manji zadnjih 14 dana 90 m2'
170.000 €
170.000 €
50.000 €
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 25.000 €, 83,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno seosko domaćinstvo u mirnom i prelepom selu Orašje, u blizini Varvarina. Domaćinstvo se prostire na placu površine 30 ari Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, sa površinom od 83 m² u osnovi prizemlja + suteren ispod kuće U prizemlju se nalazi prostrani hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 270.000 €, 86,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Carine, u Bloku 34, smešten u prizemlju dobro održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve sobe, dva kupatila, odvojene kuhinje i terase. U stanu je promenjena stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi na izuzetnoj lokaciji BEZ IKAKVIH ULAGANJA. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Zvečanska 3. 0, 87m2 (terasa 6m2), 1/5, CG, dve inverter klime, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking Stan je kompletno renoviran i opremljen vrhunskim materijalima i pažljivo biranim detaljima - hrastov Ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 87m2, uknjižen na 81m2. Dve spavaće sobe, velika terasa, podrum. Nalazi se u odličnoj zgradi novije starogradnje. Zbog konfiguracije terena, zvanično se vodi kao prizemlje ali realno je u visini pravog prvog sprata. Ispod njega se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan luksuzno renoviran trosoban stan od 87m² na prestižnoj i izuzetno povezanoj lokaciji Na prodaju elegantan i besprekorno uređen trosoban stan površine 87m², sa dve komforne spavaće sobe, prostranom sunčanom terasom i pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan povrsine 87m² sa dve komforne spavace sobe, prostranom terasom i pripadajucim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U srcu stare Karaburme, u jednoj od onih ulica koje odišu mirom i šuštanjem krošnji, nalazi se kuća koja već na prvi pogled deluje kao mesto u kojem se živi polako, sa osmehom i toplinom doma. Okružena zelenilom, smeštena među tišinu i komšiluk sa dušom, ova kuća nudi više od kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u TPC Radnički, površine 87 kvm, na visokom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Lokal ima dva ulaza, idealan za više namena. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola). Trenutno izdat na 5.godina cena:174.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U blizini Kalemegdana, potpuno renoviran poslovni prostor, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u ulici Rige od Fere. Prostor se nalazi u prizemlju, ulaz iz dvorišta. Pogodan je za mnoge delatnosti, čak i za one koji zahtevaju mir i tišinu. Površina je 88m2, a pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, garaza. Na prodaju odličan trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavaće sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći koroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan trosoban stan smešten u jednom od najlepših delova Kosmaja, zelene oaze nadomak Beograda, idealne za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi u luksuznom apartmanskom naselju Kosmaj Residence, izgrađenom 2023. godine, u prizemlju zgrade sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift, phone line, intercom, video surveillance, storage room, garage We are offering an exceptional double-oriented apartment with a specific corner....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 286.395 €, 93,90 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 881 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - U ponudi trosoban stan od 94m2. Kvalitetna gradnja i moderan stil obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je četvorosoban, uknjižen stan ukupne površine 94 m², od čega je 85 m² grejne površine, uz terasu i lođu. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle, u ulici Patrijarha Joanikija. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od hodnika sa....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....