• GoHome Professional
prizemlje što manji porasla cena Zadnjih 7 dana po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje što manji porasla cena Zadnjih 7 dana po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što manji porasla cena Zadnjih 7 dana podrum

  • Za upit "prizemlje što manji porasla cena zadnjih 7 dana podrum" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+34%

Promena cene sa 119.000 € na 160.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SURČIN, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2024 - 119.000 €
20.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248 VP/0 Barska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Josićkom naselju. Kuća sa pomoćnim objektima se nalazi na velikom placu, površine od čak 1227m2. U dvorištu se nalazi kuća, objekat za psa, dvojna garaža ( radionica ), pomoćni objekat za drva, čardak, i nastrešnica. Plac je pravilnog oblika, sa kolskim....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 160.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 195.000 €, 154,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje što manji porasla cena zadnjih 7 dana podrum'
260.000 €
401.700 €
 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 230.000 €
17.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 385.000 € na 401.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 401.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>