• GoHome Professional
prizemlje što manji porasla cena Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • prizemlje što manji porasla cena Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što manji porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "prizemlje što manji porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 49 nekretnina - prosečna cena 1.993 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 290.000 € na 300.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELE VODE, 300.000 €, 310,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 310.000 €
05.04.2026 - 300.000 €
27.04.2026 - 290.000 €
17.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa 2 ulaza, 4 stana, 2 garaže, koja se sastoji od suterena, v.prizemlja i sprata. Po jedan stan se nalazi u suterenu i po jedan u v.prizemlju i spratu svake vertikale. Nalazi se u mirnoj ulici i u uređenom dvorištu, blizu JGSP, prodavnice. Jedna vertikala je sređena i održavana....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 260.000 € na 349.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 349.900 €, 315,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 260.000 €
11.05.2026 - 349.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća 315m Pr+1 Novi Sad Slavujeva ulica plac 560m Lokacija: Adice (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Slavujeva Kvadratura: 315m2 Površina zemljišta: 560m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gas Dodatne informacije....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Plac je 20 ari sa dosta zelenila. Kuća uknjižena....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 300.000 € na 355.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 355.000 €, 519,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 385.000 € na 401.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 401.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-49 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>