• GoHome Professional
oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana porasla cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana porasla cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana porasla cena što veći

  • Za upit "oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana porasla cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 385.000 € na 401.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 401.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 300.000 € na 355.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 355.000 €, 519,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Plac je 20 ari sa dosta zelenila. Kuća uknjižena....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 385.000 € na 410.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 247,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2022 - 130.000 €
28.04.2022 - 120.000 €
29.09.2022 - 135.000 €
09.03.2023 - 150.000 €
21.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 103.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuce od 120 m2 i 100 m2 na placu od 4,5 ari kod Lidla u Stanovu. Jedna kuća od 120 m2 je kompletno renovirana i sredjena. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze 2 spavaće sobe. Druga kuća ima 100 m2 i dobre je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 95.000 € na 99.998 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 99.998 €, 220,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 99.998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 98.000 €
15.10.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na sprat u mirnom delu naselja Kertvaroš, površine 200 m2. Građena je od čvrstog materijala na 3 etaže. U suterenu se nalazi garaža i jedna soba u kojoj je bila smeštena postanica za toplanu koja trenutno nije u funkciji. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevna soba....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje zadnjih 7 dana porasla cena što veći (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>