• GoHome Professional
oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "oglasi.rs prizemlje zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 205.000 € na 191.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 191.000 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan, dupleks, uknjižen bez tereta. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u stambenom delu Zemuna sa odličnom saobraćajnom povezanošću sa drugim delovima grada. U neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 130.000 €, 210,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 170.000 €
17.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u Novim Banovcima, u naselju blizu Dunava. Blizu autobuske stanice , škole , ambulante.. Stara gradnja, smeštena na 4,5 a, ograđena ima pomoćni objekat 76m2. Kuća u prizemlju ima dve sobe , kuhinju I kupatilo. Na spratu tri sobe, dve terase , kupatilo. Kuća je u dobrom stanju,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 213.900 € na 210.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 210.000 €, 49,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 228.000 €
12.04.2026 - 219.000 €
11.05.2026 - 213.900 €
20.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.000 € na 115.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 115.000 €, 150,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 117.000 €
20.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 92.000 €, 66,99 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 166.000 € na 144.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 144.900 €, 82,20 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 166.000 €
19.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna porodična kuća u nizu (dupleks) površine 84m2, smeštena u zatvorenom i uređenom kompleksu u mirnom delu starih Banovaca. Ova nekretnina pruža osećaj kuće uz sigurnost i urednost kompleksa - idealno za porodicu, miran život i dugoročnu vrednost. Raspored: Prizemlje-....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 377.000 € na 359.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 91,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.11.2025 - 380.000 €
22.01.2026 - 377.000 €
21.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 91m2, PR/2, grejanje na struju, internet, ktv, podrum Mala i mirna Šantićeva ulica nalazi se na teritoriji opštine Stari grad, u kraju poznatom kao Donji Dorćol, spajajući ulice Gundulićev venac i Budimsku. Iako vrlo mirna, ova lokacija je infrastrukturno kompletno pokrivena,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 77.000 € na 69.500 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 69.500 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 77.000 €
19.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća, jednosobna struktura. Prizemlje, TA grejanje. Sastoji se od dnevne sobe, kupatila, a kuhinja i trpezarija su izdvojene. Ima pripadajuću ostavu od 2 m2. Zaseban ulaz u pripadajuće dvorište. Prostor može da se prilagodi i preprojektuje u dvosobnu strukturu. Odlična investicija,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje zadnjih 7 dana pala cena (110)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>