• GoHome Professional
oglasi.rs prizemlje porasla cena što jeftiniji Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs prizemlje porasla cena što jeftiniji Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs prizemlje porasla cena što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs prizemlje porasla cena što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 42.500 €
17.09.2025 - 42.900 €
16.01.2026 - 44.200 €
22.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.750 € na 98.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.750 €
22.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po + P + 3. Ukupno 9 stanova. Kvadrature stanova su od 24m2 do 50.70m2. Funkcionalan raspored stanova. Odlična osvetljenost i orijentacija. Lokacija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 96.138 €
22.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 86.240 € na 98.560 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.560 €, 49,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 86.240 €
22.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 120.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 103.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuce od 120 m2 i 100 m2 na placu od 4,5 ari kod Lidla u Stanovu. Jedna kuća od 120 m2 je kompletno renovirana i sredjena. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze 2 spavaće sobe. Druga kuća ima 100 m2 i dobre je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 137.400 €
22.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 113.300 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 122,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 113.300 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je 150 000 eura + agencijska provizija od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi u prizemlju Urbane vile. Sastoji se od ogromnog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dva kupatila sa kadom,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 144.200 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.06.2025 - 159.000 €
01.08.2025 - 154.500 €
26.09.2025 - 144.200 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličnu lokaciju za izgradnju na Klisi. Plac je pravilnog oblika, ima 627m² i izlazi na ulicu frontom od 15m, što omogućava podelu na dve parcele i izgradnju dvojne zgrade sprtnosti P+1+Pk sa ukupno četiri stana i garažama u prizemlju, kojom je moguće zauzeti do 40% površine....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 160.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 195.000 €, 154,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje porasla cena što jeftiniji najnovije (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>