• GoHome Professional
oglasi.rs prizemlje 180 m2 porasla cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs prizemlje 180 m2 porasla cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs prizemlje 180 m2 porasla cena što veći

  • Za upit "oglasi.rs prizemlje 180 m2 porasla cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 298.700 € na 305.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 305.900 €, 189,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 203.940 €
11.02.2026 - 298.700 €
17.04.2026 - 305.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE NOVA KUĆA, ADICE--- Agencijska šifra: 3000108. Prodaje se lepa kuća na Adicama, prizemlje ima 100m2 i useljivo je odmah, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom zasebna. Centralno grejanje na struju i gas, dva odvojena sistema. Pvc....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2024 - 55.000 €
03.08.2025 - 60.000 €
29.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 660.780 €, 183,55 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1139 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 430.000 €
15.03.2026 - 392.000 €
16.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3.0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje 180 m2 porasla cena što veći (29)
  • oglasi.rs prizemlje 180 m2 što veći (450)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>