• GoHome Professional
oglasi.rs do 150 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 150 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 150 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs do 150 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 310.000 €, 150,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću (2 objekta 89 + 61 m2) u blizini Bulevara Patrijarha Pavla, vrtića i škole. Plac 507 m2 pogodan za izgradnju P+1+Pk. Ima priključak za vodu, kanalizaciju, struju i gas. Kontakt: Dragana 0652550400 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300.000 €, 156,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal P=156m2 u 2 nivoa + dvorište P=40m2, Lokal je u prizemlju P=78m2 i suturenu 78m2, ima toalet, portal. Podovi su granitne pločice. aluminijum stolarija. Završetak decembar 2024 god. Pogodan je za kafić, ordinacija,kancelarije. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.200 €, 136,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom od 70 m². Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu i trpezariju, raspored je praktičan i pogodan i za porodični život i za goste. Ugrađen je Smart Home....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118029, III/V, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Hitno se izdaje namešten luksuzan stan i dva garažna mesta na Filmskom gradu. Zgrada u kojoj se nalaze restorani, saloni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Multifunkcionalan poslovni prostor u novogradnji,na odličnoj lokaciji, u samom centru,kod Vukovog spomenika.Pogodan za različite delatnosti, nalazi se prometnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Izdaje prazan, ima dva ulaza,okrenut ka ulici sa veoma atraktivnim izlogom, te je lako uočljiv....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 269.000 €, 157,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma, novija zasebna kuća sa 2 lokala, pogled na Dunav .. / Pere Ćetkovića, kod Crkve, stambeno poslovni objekat iz 2003, termo fasada, sut +pr +2, funkcionalan, svetao prostor, više kupatila i mokrih čvorova, alu-eloksirana stolarija, venecijaneri, hrast parket, klime, trostran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101044, III/III, dupleks, klima, lift, terasa(2), luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo Vam fantastičnu nekretninu za izdavanje na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Kalenić pijace. Stan je duplex, nalazi se na poslednjem spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 150,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u blizini Pravnog fakulteta, 150m2, na placu od 2,12 ari. Objekat se sastoji od sedam soba, maksimalnog kapaciteta 20 osoba. Sobe su po strukturi dvokrevetne, trokrevetne i četvorokrevetne. Svaka soba poseduje kupatilo, klima uređaj, mini frižider,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 259.000 €, 125,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam lepo arhitektonsko rešenje porodično stambenog objekata, na parceli od 630m2, koja izlazi na dve ulice. Nalazi se u lepom i mirnom delu Sremske Kamenice, savršeno za miran porodični život. U blizini je Instituta, pretškolske ustanove, velikih marketa, autobuskog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 259.000 €, 120,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo arhitektonsko rešenje porodično stambenog objekata, na parceli od 630m2, koja izlazi na dve ulice. Nalazi se u lepom i mirnom delu Sremske Kamenice, savršeno za miran porodični život. U blizini je Instituta, pretškolske ustanove, velikih marketa, autobuskog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 150 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan (1226)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.