• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovi - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovi - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovirano što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovirano što manji" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 1.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 122.000 €, 101,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran odmah useljiv stan podeljen u dve stambene jedinice. Pogodan za porodično stanovanje kao i za investiciju. Vredi pogledati. PROSTORIJE: hodnik, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja kupatilo, 2 terase, ulaz, dnevna osba, kuhinja, kupatilo. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 850 €, 115,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru, u TPC Kalči. Nalazi se na prvom spratu Tržnog centra. Površina prostora je 115m2. Kompletno je renoviran i sređen, na podu je mermer. Sastoji se od ulaznog hodnika, četiri prostorije, dve kuhinje, još jednog hodnika i dva toaleta. Portali su okrenuti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 238.000 €, 119,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Kalenica , Krunska , 119m2 , Vpr / 4 , cg , lift , odlican , renoviran salonski stan , kuhinja sa novim elementima i uredjajima , originalna drvena stolarija , hrastov parket , uvozne sanitarije i keramika , svetao , trostrano orijentisan , svetao , visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 120,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan lokal površine 120m² u strogoj gradskoj zoni, idealan za različite namene! Lokal se nalazi na atraktivnoj lokaciji u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini pešačke zone, gradskog prevoza i svih važnih sadržaja. Višenamenski prostor – pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 195.700 €, 120,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 175.100 €, 120,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 73.800 €, 123,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom na vrhunskoj lokaciji? Imamo pravu ponudu za Vas. Izdaje se poslovni prostor u centru grada, na veoma prometnoj lokaciji. Površine je 123m2 i nalazi se na I spratu. Prostor je renoviran, na podu je laminat, stolarija je PVC profila, grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 254.000 €, 127,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo stan uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi u zgradi izgrađenoj 1910 godine, pod zaštitom države kao spomenik kulture. Renoviran je 2022. Promenjene vodovodne i elektro instalacije, keramika i sanitarije, PVC stolarija. Krov je kompletno rekonstruisan. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101044, III/III, dupleks, klima, lift, terasa(2), luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo Vam fantastičnu nekretninu za izdavanje na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Kalenić pijace. Stan je duplex, nalazi se na poslednjem spratu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 231.750 €, 148,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 247.500 €, 150,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119129, IV/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u blizini Karađorđevog parka, idealno pozicioniran između Autokomande i Hrama Svetog Save.....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-100 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>