• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovirano što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovirano što jeftiniji" pronađeno 97 nekretnina - prosečna cena 1.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 230 €, 18,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na početku Bulevara Nemanjića, u ulici Vojvode Tankosića. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Površina lokala je 18m2! Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Renoviran je. Ima klimu. Grejanje je centralno. Nalazi se na idealnoj lokaciji, pa je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno renoviran stan sa novim namestajem u zgradi na drugom spratu sa liftom i kamerama,stan je pogodan za studente,sve informacije na viber ili Wats App +4915776202859 Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LAZAREVAC, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u poslovne svrhe, prelep, potputno renoviran, dvosoban stan na 1. spratu, u strogom centru grada. Površina stana je 50 m2 i sledeće je strukture: ulazni hodnik, dve odvojene prostorije, kupatilo i terasa. Zbog svoje odlične pozicije, stan je pogodan za kancelariju ili neku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan renovirano što jeftiniji'
450 €
500 €
500 €
  Izdavanje, Stan, KALUĐERICA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kaluđerici se izdaje renoviran trosoban stan od 70 kvadratnih metara u kući iz 1970. godine. Stan se nalazi na prvom spratu i ima poseban ulaz i strujomer. Prostor se sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, kuhinje, kupatila, toaleta i ostave, kao i dve terase sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 36 m², idealan za poslovni prostor. Stan je potpuno renoviran i prazan, osim kuhinje koja je nova i funkcionalna. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta u Cara Dušana na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću i frekvencijom ljudi.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompas Nekretnine u ponudi ima odličan jednoiposoban stan za izdavanje na Novom Beogradu, neposredno kod Immo centra. Stan se nalazi u uređenoj i održavanoj zgradi, ima 45 m² i kompletno je renoviran i opremljen novim nameštajem i tehnikom, što ga čini spremnim za useljenje odmah,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Voždovac, novogradnja Izdaje se kompletno namešten stan površine 65 m², u novijoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 2). Stan je renoviran, odmah useljiv i nije na poslednjem spratu, niti stan u kući. Grejanje je na gas, a dodatno poseduje terasu i interfon. Pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvosoban stan površine 51 m² na III spratu zgrade sa liftom, u najstrožem centru Niša, sa pogledom na Konja (50 m) i Nišku tvrđavu. Struktura stana: dve sobe (prazne, obložene pločicama), odvojena kuhinja (indukciona ploča, ugradni frižider, veš mašina), kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban renoviran stan za poslovne delatnosti u centru grada u ul.Bulevr Mihajla Pupina. Površina stana je 54m2,nalazi se na 1 spratu sa pogledom na Banovinu. Stan se sastoji od:Prostrane sobe,odvojene kuhinje,hodnika,kupatila i velike terase. Centralno grejanje,klima.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 58,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina stana je 58m2. Stan je kompletno renoviran, još uvek su radovi u toku. Prostor čine tri prostorije, kuhinja i dva kupatila. Grejanje je na struju inverter klima. Nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 61, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, potpuno renoviran i lepo uređen stan. Stan je kompletno opremljen i poseduje odvojenu spavaću sobu. Terasa, klima, KATV i internet su obezbeđeni. Nije na poslednjem spratu i nije stan u kući. Stan je odmah useljiv. Pogodan za pušače, nepušače i studente. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 65,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivan i veoma funkcionalan poslovni prostor površine 65m2. Nalazi se u neposrednoj blizini pešačke zone, u blizini SUP-a, na visokom prizemlju stambene zgrade i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnike, dela za kuhinju, tri prostorije i kupatila. Poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 850 €, 115,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru, u TPC Kalči. Nalazi se na prvom spratu Tržnog centra. Površina prostora je 115m2. Kompletno je renoviran i sređen, na podu je mermer. Sastoji se od ulaznog hodnika, četiri prostorije, dve kuhinje, još jednog hodnika i dva toaleta. Portali su okrenuti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.500 €, 91,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvoroiposoban stan pogodan za kancelarije u Starom Gradu u blizini Radničke ulice, centra grada i svih bitnih instituija. Nalazi se na prvom spratu, ima pet komfornih prostorija, odvojenu čajnu kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Ceo prostor je kompletno renoviran, zamenjeni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.800 €, 95,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je kompletno renoviran poslovni prostor površine 96m² u tržnom centru u Požeškoj ulici, smešten na prvom spratu. Lokacija je izuzetno atraktivna i odlično povezana sa svim delovima grada, sa više linija gradskog prevoza koje prolaze neposredno ispred objekta. Karakteristike....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 2.200 €, 96,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje kompletno renoviran poslovni prostor ,na prvom spratu, površine 96m2. Sama lokacija je izuzetno atraktivna, ima odličnu logističku povezanost sa svim delovima grada. Pozicija je do frekventne ulice gde prolazi više linija gradskog prevoza. Po svojim funkcijama prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 18.000 €, 45,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bačkom Brestovcu, na pola puta izmedju Sombora i Odžaka prodaje se stan. Stan je na uglu Vojvođanske i Karadorđeve ulice, u samom centru naselja, a na dohvat ruke su pošta, komunalno preduzeće, mesna zajednica, pijaca, ambulanta sa apotekom, tri najveća marketa, ali i drugi uslužni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju sa pomoćnim prostorijama i toaletom. Kompletno je renoviran. Pogodan je za različite vrste delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zelenog venca, izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 40 m². 📍 Lokacija: Centar grada 🏢 Sprat: 1/3 📐 Površina: 40 m² Struktura: Hodnik • Manja soba • Veća soba • Čajna kuhinja • Kupatilo • Ostava Karakteristike: Grejanje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Između zgrade suda i Spensa, u ulici Maksima Gorkog 6 izdaje se dvosoban stan od 52m2, nedavno kompletno renoviran, na visokom prizemlju sa pogledom na glavni ulaz suda. Stan se izdaje nenamešten, pogodan za obavljanje poslovnih delatnosti, kancelariju. Za sve informacije zvati na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman II - Kompletno namešten, renoviran, komforan dvosoban stan. Lepa, mirna, a atraktivna lokacija. Puno zelenila, uvučeno od gradske buke i saobraćaja. Nalazi se na I spratu, veoma je komforan. Čine ga prostorije sledećeh rasporeda: dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Po izuzetno korektnoj ceni prodajemo (vlasnici) ili menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni ). . . prodaje se kompletno namešten , sve što vidite na fotkama. . . stan je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 42.900 €, 33,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor, Obudojevica, Viogorska, 33m2 . 33m2, 1.5, PTK/4, EG, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan na odličnoj lokaciji u održavanoj zgradi bez lifta (Hidrogradnja).....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni). . . prodaje se kompletno namešten, sve što vidite na fotkama. . . stan je u 100% funkcionalnom stanju sa odličnim rasporedom prostorija-bez....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 40m2 u suturenu starije zgrade. Stan je potpuno renoviran, urađena hidro i toplotna izolacija. Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kupatila i hodnika. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem i tehnikom. Osim stanovanja i izdavanja ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89803, NPR/VII. U ponudi je stan, ili poslovni prostor koji je zbog svoje fenomenalne pozicioniranosti pogodan za raznovrsne delatnosti; za advokatsku kancelariju, zubarsku ordinaciju, računovodstvo. Podovi su u perfektnom stanju, kako parket, tako i postavljene granitne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 97)

<< <1 2 3> >>