• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan" pronađeno 961 nekretnina - prosečna cena 1.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • dvorište
    • novogradnja
    • kablovska
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Bulevaru Oslobođenja – idealan za IT sektor ili kombinaciju stanovanja i rada Izdaje se prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Pogodan je za IT kompanije, timove ili pojedince koji žele da spoje životni i radni prostor. Stan se nalazi u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.200 €, 97,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 97 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 794 m2. Na 2 minuta do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici se upravo izvode radovi na uvođenju kanalizacije, a odmah nakon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor u centru Mužlje, ukupne površine 90m2. Sastoji se hola, tri prostrane kancelarije, dva sanitarna čvora, čajne kuhinje i jedne manje pomoćne prostorije. Po podovima postavljena keramika, stolarija PVC, grejanje centralno na gas, mrežni internet, video nadzor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Panteleju. Površine je 42m2 i nalazi se u prizemlju. Postoji mogućnost korišćenja platoa oko lokala, a zbog svoje strukture i lokacije prostor je pogodan za kafić. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109774.Izdaje se odličan, multifunkcionalan poslovni prostor od 65 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od tri prostorije i dva toaleta. Useljiv je odmah. Pogodan je za razne delatnosti poput IT firmi, ordinacija, agencija, škole, salona. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109441.Izdaje se namešten poslovni prostor, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se može izdati potpuno prazan, i pogodan je za obavljanje tihe delatnosti. Ima 36m2 i wc. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u centru grada, površine 40m2. Nalazi se u prizemlju na veoma prometnoj lokaciji. Grejanje je na struju. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 73.800 €, 123,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom na vrhunskoj lokaciji? Imamo pravu ponudu za Vas. Izdaje se poslovni prostor u centru grada, na veoma prometnoj lokaciji. Površine je 123m2 i nalazi se na I spratu. Prostor je renoviran, na podu je laminat, stolarija je PVC profila, grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna cena i odlična lokacija - na Klisi, u blizini industrijske zone i svih potrebnih sadržaja, prodaje se stambeni prostor, pogodan i za poslovanje za razne delatnosti. Nalazi se u suterenu kuće, u sivoj fazi i potrebna su određena ulaganja kako bi se priveo nameni koja odgovra....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lepoj vojvođanskoj varošici poznatoj po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 52.000 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna, trosobna kuća sa malim dvorištem, na odličnoj lokaciji. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, degažmana, dve spavaće sobe, ostave i kupatila. Jedan deo kuće je građen od mešanog materijala sa kara-tavanom (59m2), dok je drugi, noviji, izgrađen....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 42.000 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Nadalja. Kuća je površine 76m2 i nalazi se na placu od nepunih 17 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, špajza, dve spavaće sobe i kupatila. Poseduje vodu, trofaznu struju sa ugradjenim novim digitalnim brojilom, gas i telefon. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor u ulici Dragosava Srejovića bliže Novom naselju pogodan za kancelarije, ordinacije, magacinski prostor.... Dragoslava Srejovića, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan trosoban stan na Adicama. Izdaje se moderan, nov stan sa kuhinjom, useljiv od 01.09. Nalazi se na drugom spratu i prostire na površini od 75 metara kvadratnih. Pogodan je za porodični život, pa ga shodno svojim potrebama i ukusu možete opremiti. Za sve informacije nas pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 120,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 120m2, nalazi se na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Stan je namešten i opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 81.370 €, 149,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep plac u blizini Čardaka. Pogodno za porodično stanovanje ili vikendicu +++ 3046358 - Uknjižene dve kuće u mirnom delu Čardaka. Starija kuća od 65m2 je funkcionalna kao dvosoban stan, ali je u lošijem stanju. Nova kuća od 84m2 je nedovršena i sagrađena je 2011. Plac je izuzetno....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 45.000 €, 84,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu i plac u Žablju ulica Njegoševa 21. Kuća uknjižena 84 m2 vlasnik 1/1. U kući je uvedena trofazna struja, gas, voda. Plac je ravan ociscen i pogodan za gradnju. Front placa je 19.5 metara. Na placu se nalazi 13 stabala lesnika. Plac je ogradjen. Srećna kupovina. Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 79.500 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor površine 150m2. Nalazi se na Čamurlijskom putu koji je povezan sa glavnim saobraćajnicama. Poseduje kancelariju i dva parking mesta. Pogodan je za različite delatnosti zbog svoje lokacije. Postoji mogućnost zakupa do 700m2 magacinskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 75.000 €, 144,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću ukupne površine 144m2(prizemlje 72+potkrovlje 72) na placu od 200m2.Poseduje podrum,pomoćne prostorije i gasno grejanje.Ima poseban ulaz za potkrovlje iz dvorišta pa je pogodno za stanovanje dve porodice.Uknjiženo vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89270, I/. Izdaje se lokal, 56m2, u centru. Pešačka zona. Pogodan za kancelarije, prodavnicu, butik… Lokal se nalazi u tržnom centru Pariski magazin. Ima prirodnu ventilaciju, prozor i dodatni klima uređaj pored centralne klimatizacije. Poseduje ostavu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Poslovni prostor, GADŽIN HAN, 51.500 €, 103,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u Gadžinom Hanu površine 103m2. Lokal se izdaje bez mašina, pogodan je za auto servis, tehnički pregled. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na Panteleju. Površine je 33m2, nalazi se u prizemlju. Grejanje je na struju. U dobrom je stanju, ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Zbog svoje lokacije pogodan je za manju trgovinu ili kancelariju. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KRSNA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K652 Prodaje se nameštena renovirana kuća površine 100 m2 smeštena u idiličnom okruženju Velike Krsne. Nalazi se na ravnom i besprekorno održavanom placu površine 17,5 ari, koji je kao stvoren za one koji žude za mirnom i opuštajućom sredinom. Kao pravi rajski vrt, ovaj prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa. Stan ima dve terase i novu belu tehniku. Pogodan za studente. Depozit obavezan. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 617)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>