• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan" pronađeno 958 nekretnina - prosečna cena 1.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao i prostran četvorosoban salonac u reprezentativnoj zgradi na prestižnoj lokaciji, pogodan za stanovanje i kao poslovni prostor. Četvorosoban stan sastoji se od dnevnog boravka, četiri spavaće sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, ostave i terase. Pored video nadzora stan je....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar. Struktura kuće: prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom iz koje se izlayi na terasu, soba i stepenište,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 pogodan'
272.000 €
270.000 €
206.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101044, III/III, dupleks, klima, lift, terasa(2), luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo Vam fantastičnu nekretninu za izdavanje na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Kalenić pijace. Stan je duplex, nalazi se na poslednjem spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se atraktivan lokal koji je izdat za 600€ mesečno.Pogodan je za sve namene i hitno se prodaje. Cena:2000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 0631448223 06444950427 Ćirpanova, Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 40m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje je centralno. Stan je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, 60 m² – Radoja Domanovića, Novi Sad Na prodaju dvoiposoban stan površine 60 m² u prizemlju zgrade, u mirnoj i traženoj ulici – Radoja Domanovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan i veoma svetao. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, ulični lokal, 31m2 u blizini pešačke zone pogodan za sve tihe delatnosti, advokatske kancečarije, za frizerske salone, kozmetičke salone Lokal, pored glavne prostorije poseduje i toalet sa predprostorom sa lavaboom, prostoriju koja moze da se koristi kao ostava i deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 254.000 €, 127,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo stan uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi u zgradi izgrađenoj 1910 godine, pod zaštitom države kao spomenik kulture. Renoviran je 2022. Promenjene vodovodne i elektro instalacije, keramika i sanitarije, PVC stolarija. Krov je kompletno rekonstruisan. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Voždovcu, u blizini Vojvode Stepe. Odmah useljiv. U prizemlju zgrade, sa obezbeđenim mokrim čvorom i funkcionalnim enterijerom. Pogodan za otvaranje manjih kancelarija, salona, prodavnica ili drugih uslužnih delatnosti. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118282, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 238.000 €, 119,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Kalenica , Krunska , 119m2 , Vpr / 4 , cg , lift , odlican , renoviran salonski stan , kuhinja sa novim elementima i uredjajima , originalna drvena stolarija , hrastov parket , uvozne sanitarije i keramika , svetao , trostrano orijentisan , svetao , visina plafona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 39.900 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski Grad, Arčibalda Rajsa, Lokal od 20m2 pogodan za svaku namenu .. / svetao, funkcionalan, dvostran, termo izolovana fasada, PVC stolarija, visoki plafoni (3m), nove elektro i vodovodne instalacije, m.čvor, kupatilo, CG je odjavljen - može da se ponovo aktivira ko želi, pr/1,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.700 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 43 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal - stan u nivou PR je uknjižen na 58m2, dok se na nivou ispod stana nalazi prazan prostor od 42m2 (magacin). U PR se nalazi dnevni boravak sa posebnim garderoberom, spavaća soba, kuhinjski deo i prostrano kupatilo sa tuš kadom. Dnevni boravak trenutno služi kao advokatska kancelarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.500 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjižen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare 15ak godina. Pogodan za poslovnu delatnost. Grejanje na struju. Dodatno rađena hidroizolacija. Uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 187.000 €, 94,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor pogodan za razne namene. Cena je bez PDV-a. Odlična investicija, naselje je delom useljeno i postoji potreba za razne delatnosti. Visina plafona 4,2m. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466// Mirka Milojkovića.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 111.240 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan ulični lokal. Pogodan za više delatnosti. Uknjižen 1/1 na vlasnika! Urađena nova nadstrešnica iznad lokala i novi portal. Lokal ima izlaz na dvorište. Pozovite naše agente prodaje za više informacija! 021/6620001 Starija gradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 71.500 €, 36,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*POVOLJNO*Prodajemo u Novom Sadu na Salajci Ulični Lokal 36 m2 na IZUZETNOJ LOKACIJILokal je Svetao sastoji se iz dva dela Prizemlje i Galerija ima mokri čvorgrejanje je centralno gradskoLOKAL JE POGODAN ZA KANCELARIJE,PRODAVNICE,APOTEKE I OSTALU USLUŽNU DELATNOST ILI....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 130,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal, pogodan za mnoge delatnosti, vrlo lep enterijer. U radu je kafić, cena je sa kompletnom kuhinjom i uređajima. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-lokala/novisad-grbavica/244444 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Dvoiposoban stan 42 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.950 €, 39,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Lep i funkcionalan,nalazi se u na Prvom spratu zgrade,pogodno je orijentisan,ima odvojenu kuhinju i Lepu Terasugrejanje je na Toplotne Pumpestan je Useljiv od Jula 2025.Ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.040 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 57,25 m2. Lep dvoiposoban stan u sklopu moderne urbane vile. Nalazi se na II spratu. Pogodan za porodice. Za kupce prve nekrentine povrat PDV-a. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. KOntakt: 069/383-1003 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098470 Na prodaju garsonjera na Adicama. U mirnom delu u novoj zgradi, kompletno namestena garsonjera. Uknjižena kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje . Za više informacija pozovite 064/823-66-16 Nikola .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja, useljivo za dva meseca, odličan kvalitet gradnje. Pogodno za život a i kao investicija! Za sve informacije i gledanje ove nekretnine pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, RUMA, 180.000 €, 92,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno namešten stan, opremljen visoko kvalitetnin nameštajem , moderan stan u Rumi , u Orlovićevoj ulici. Stan je na odličnoj lokaciji, konforan. Pogodan za porodičan život. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, još dve spavaće sobe, terasom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 152.600 €, 78,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostrom za Vašu privrednu delatnost i od presudnog značaja Vam je da je prostor odlično pozicioniran, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se poslovni prostor u centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.400 €, 94,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 40.170 €, 20,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja, useljivo za dva meseca, odličan kvalitet gradnje. Pogodno za život a i kao investicija! Za sve informacije i gledanje ove nekretnine pozovite naše agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Bez ulaganja. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 60.000 €, 31,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79594, VPR/. Jednosoban stan, dobro osvetljen i ulično orijentisan. Pogodan kako za stanovanje, tako i za prenamenu u poslovni prostor. Grejanje na konvektorske panelne radijatore. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....