• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji po - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji po - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan" pronađeno 959 nekretnina - prosečna cena 1.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, Centar 3, 170.000 €, 134,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

2 kuće na atraktivnoj lokaciji, pogodno za investitore. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agenccijska oznka 1100462 - Novo u ponudi. Fantastičan trooban stan na Novoj Detelinari blizu Sajma i Doma zdravlja. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju.Potpuno je opremljen i sve je u ceni. Pogodan je i za poslovni prostor obzirom da se nalazi na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 84,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91189, NPR/III, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, ostava, pogodan za pp. Veoma komforan, svetao stan u neposrednoj blizini parka Šumice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od 24m2 i povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2 na dva nivoa, u prizemlju novije stambene zgrade, u blizini parka Čair. Prostor je klimatizovan putem inverter klima i pogodan je za kafić, igraonicu, market ili slične delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 166.400 €, 104,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na vrlo atraktivnoj lokaciji u Beogradskoj ulici na Slaviji. Prostor je koncipiran tako da se sastoji od jedne velike prostorije open space koncepta, prijemne i još dve prostorije, ostave, gostinskog toaleta, toaleta za zaposlene, kao i terase sa prelepim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 165.000 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovno-kancelarijski prostor na Bubnju. Prostor se nalazi u modernoj kući, na placu od 7ari i deljiv je na četiri nezavisne celine. Sastoji se od suterena površine 150m2=700eur, prizemlja površine 150m2=1100eur i potkrovlja površine 100m2=500eur. Na svakoj etaži se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Bez ulaganja. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal u dva nivoa na atraktivnoj lokaciji. Lokal je skoro potpuno renoviran. Pogodan za više vrsta delatnosti. Poseduje sanitarni čvor i prodaje se potpuno prazan. U prirodi lokal ima 80 m2! Galerija 50 m2, polusuteren 30 m2! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se atraktivan lokal koji je izdat za 600€ mesečno.Pogodan je za sve namene i hitno se prodaje. Cena:2000€ po m2 plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 0631448223 06444950427 Ćirpanova, Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 160.000 €, 129,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: L61 Prodaja prostranog lokal površine 129 m2 u centru Sopota. Idealno poslovno rešenje koje je prava prilika za ostvarenje poslovnih ambicija ili unapređenje postojećeg biznisa. Lokacija je ključna za uspeh svakog poslovnog poduhvata, a ovaj lokal se nalazi u samom centru Sopota.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.500 €, 145,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski prostran stan u srcu Beograda, u blizini ključnih institucija i prometnih saobraćajnica, idealalan za poslovni prostor ali i za stanovanje. Stan je opremljen stilskim nameštajem koji odiše elegancijom i sofisticiranošću. Sobe su prostrane sa puno prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 157.950 €, 117,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93780, IV/VI, lift, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 157.600 €, 85,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Bez ulaganja. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, lokal za izdavanje od 120m2. Nalazi se u prizemlju zgrade od četiri sprata. U odličnom je stanju, sa dva ulaza, dva strujomera i tri mokra čvora. Pogodan za razne delatnosti. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan lokal. - Na glavnom putu. - 120 m2. - U prizemlju. - Veći broj parking mesta ispred lokala. - Pogodan za različite vrste delatnosti. - Veliki i prostran. - Dva toaleta. - Izlog. - Veliki reklamni bilbord do samog puta. - Lokal se sastoji iz dva dela. 1. deo velika prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU,NOVO NASELJE-SAVINA, površine 99 m2. Traženi deo lokacije. Stan je DUPLEX. Retko u ponudi. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za porodični život, škola, vrtić , megamarketi, kao i ostali sadržaji. Porodičan stan, pogodan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 101,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijaska oznaka stana 1061129 ,Na prodaju stan na Novom Naselju (Savina) , odlicnog rasporeda i prostora pogodan za savršeno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao sa predivnim pogledom na Frusku goru. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 152.600 €, 78,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostrom za Vašu privrednu delatnost i od presudnog značaja Vam je da je prostor odlično pozicioniran, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se poslovni prostor u centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN NOV PENTHOUSE NA NOVOM NASELJU, U BLIZINI DOMA ZDRAVLJA---Agencijska šifra 9100190.Izdaje se odličan stan pogodan za poslovnu delatnost . ukupne površine 127m2 + 2 krovne terase . Poseduje 3 spavaće sobe i velik dnevni boravak sa kuhinjom. Izdaje se prazan izuzev kuhinje koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 152.000 €, 72,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE, 76m2 Prodaje se ulični lokal koji je dvostrano orijentisan, pogodan za razne delatnosti. Poseduje galeriju unutar lokala, visoku 8 stepenika i veći deo lokala se nalazi tu, dok je manji deo u prizemlju. Galerija je podeljena pregradnim zidom na dva dela, i oba....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 150.290 €, 133,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, nedaleko od centra grada, Spensa, TC Promenada Nalazi se na IV spratu objekata sa liftom. Pogodan za kancelarije, predstavništva i sve mirne delatnosti. Razvučena mereža. U cenu zakupnine nije uračunat PDV, i potreban depozit. Kontakt: 0693831003 Namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor, na šetalištu, u prizemlju stambene zgrade, u okruženju brojnih važnih trgovina i ustanova. Ukupnu površinu od 100 m2 korisnog unutrašnjeg prostora čini 70 m2 u prizemlju i 30 m2 na galeriji. Nalazi se na prometnoj ulici, na atraktivnom mestu, pogodan....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 150.000 €, 139,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002008 - Prodaje se uknjižena kuća na placu od 2,5 a u Vrbasu. Izuzetno atraktivna lokacija, neposredna blizina centra i OŠ Bratstvo jedinstvo. Kuća je izuzetno kvalitetno građena. Potrebna su manja ulaganja. Pogodno i za gradnju stambenih zgrada. Kontakt 065/910-82-95....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9103797. Izdaje se poslovni prostor od 150m2 u dva nivoa (prizemlje i redovna etaža na prvom spratu). Obe etaže se sastoje od velkog otvorenog prostora i na svakoj postoji mokri čvor. Lokal je u sadašnjem momentu opremljen kao restoran ali po potrebi zakupca, vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 147.080 €, 83,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Farma, KORAĆICA, 147.000 €, 92,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K760 Na prodaju autentičan seoski ranč podno Kosmaja – idealan za život u prirodi, samoodrživost ili agroturizam U srcu Šumadije, na južnim padinama planine Kosmaj, u mirnom selu Koraćica, nalazi se autentično seosko imanje koje objedinjuje sve ono što prirodan, jednostavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 146.820 €, 89,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik - Komfroan četvorosoban stan pogodan za porodice zbog blizine škole, vrtića, dečijeg igrališta, sportskog centra. Zbog blizine Novasadskog puta dostupni su autobuska stanica, marketi, menjačnica, kafići, restorani, brza hrana i svi servisi i usluge koji olakšavaju život u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 615)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>