• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan potkro - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan potkro - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan potkrovlje

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan potkrovlje" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 960 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 99000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan salonski stan u samom centru, starom jezgru grada u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na I spratu sa potkrovljem.Stan ima odvojen ulaz i veliku terasu, kao i parking u dvorištu.Stan je petosoban sa tri kupatila, kuhinjom i trpezarijom.Visina je u donjem delu sprata....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan u Petrovaradinu, stan gleda na ulicu, ulaz je iz dvorišta. U neposednoj blizini Tvrđave, a u krugu od 300 metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić, pošta, banka, prodavnice. Autobuska stanica ispred kuće. Udaljenost od centra Novod Sada 3 autobuske stanice....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan potkrovlje'
236.900 €
236.900 €
231.750 €
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 63.300 €, 50,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu, u potkrovlju zgrade koja nema lift, u samom centru mesta.Pored zgrade je nova zelena pijaca sa trgom i nizom trgovinskih objekata (maxi, buregdžinica). U neposrednoj blizini su univer, apoteka, ambulanta, manastir Ravanica i niz uslužnih objekata. Stan....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, na lepo uređenom placu sa terasom i baštom. Objekat se sastoji od poslovnog dela, uvučenog od ulice, sa baštom. Radio je kao kafana sa baštom i roštiljem, 30godina. Ima kuhinju i mokri čvor. Kuća je okrenuta u lepo, travnato, uredno dvorište. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 145,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska kuća u neposrednoj blizini centra Žablja na prodaju – 2 velike sobe, oko 30m2 svaka, prostrana veranda, predsoblje, prolazna soba, kuhinja, ostava i kupatilo. Visina plafona 3,80m. Kuća je renovirana, izvorna je samo stolarija, ali je dobro očuvana. Grejanje je na gas – radijatori.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 127.000 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije kuće čine prizemlje koje je sređeno i na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom i spavaća soba. Pored stambenog....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 75.000 €, 144,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću ukupne površine 144m2(prizemlje 72+potkrovlje 72) na placu od 200m2.Poseduje podrum,pomoćne prostorije i gasno grejanje.Ima poseban ulaz za potkrovlje iz dvorišta pa je pogodno za stanovanje dve porodice.Uknjiženo vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, DUVANIŠTE, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u kući, u Duvaništu u blizini OŠ Dušan Radović. Stan je u potkrovlju kuće, novije gradnje sa izuzetno dobrom izolacijom, površine 45m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i modernom kuhinjom, spavaće sobe sa francuskim ležajem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 220 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlična garsonjera na finoj lokaciji u Mokranjčevoj kod okretnice. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je 31m2. Nalazi se na petom spratu u zgradi bez lifta (potkrovlje). Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, višenamenske sobe sa trpezarijskim delom i kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.000 €, 154,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se deo kuće kao poslovni prostor u naselju Bevrli hils sa mogucnošću parkiranja ispred kuće. Poslovni prostor je površine 154m2 i sastoji se od prvog sprata i potkrovlja. Prvi sprat čine velika prostorija, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo i dve spavaće sobe. Iz dnevne....