• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura" pronađeno 33 672 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 1.sprat
    • klima
    • centralno grejanje
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan površine 82m2, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Ovaj funkcionalan stan sastoji se od hodnika koji vodi do tri udobne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, savršenim za porodična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana sa garažom! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Miljakovac Površina: 48m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje sa trpezarijom - terase - spavaće sobe - podruma - garaže OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun je jedinstvena varoš na desnoj obali Dunava, nadomak beogradske prestoničke vreve. Ušuškan zelenilom, poseduje bogato istorijsko i kulturno nasleđe, kao i specifičan položaj, što Zemun čini jednim od najpoželjijih mesta za život u Srbiji. Zgrada je locirana u mirnom kraju, na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 140 m2 do 150000 eura'
150.000 €
150.000 €
150.000 €
  Kuća, MEROŠINA, 150.000 €, 146,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, površine u osnovi 146m2, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, ukupne površine 386m2, na placu veličine 52,70a . Kuća ima dva odvojena ulaza sa sopstvenim stepeništem koja vode na sprat i potkrovlje. Na spratu i potkrovlju kuća je deljiva po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. Nalazi se na dobroj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. U blizini su Pravni, Ekonomski i fakultet Umetnosti, srednje škole, vrtići, kao i mnogobrojni trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 42,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno i kvalitetno namesten jednoiposoban stan u sirem centru grada kod Elektrotehnicke skole! Novija zgrada, useljena pre par godina, od kvalitetnog i pouzdanog investitora. Uknjizen 1/1. Za vise informacija pozovite. (Element Nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 1941) Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 55m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u centru Novog Sada. Prostire se na 55m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta. U izvornom je stanju, ali izuzetno održavan. Grejanje je gradsko, centralno. U neposrednoj blizini se nalaze centar grada, razne prodavnice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u strogom centru Niša iza tržnog centra “Gorča” nedaleko od pešačke zone. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj zgradi sa liftom, na 3.-em spratu. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom. Zgrada poseduje svoj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u centru ski centra. Od ski lifta Karaman je udaljena oko 200 m. pa je dolazak do staze moguć peške. Zgarada poseduje recepciju sa 24/7 nadzorom, rekreativni centar, skijašnicu za odlaganje ski opreme i restoran u prizemlju. Orijentisan ka Pančićevom vrhu, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor, na šetalištu, u prizemlju stambene zgrade, u okruženju brojnih važnih trgovina i ustanova. Ukupnu površinu od 100 m2 korisnog unutrašnjeg prostora čini 70 m2 u prizemlju i 30 m2 na galeriji. Nalazi se na prometnoj ulici, na atraktivnom mestu, pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 150.000 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva lokala, svaki po 65m2 korisne površine, sa podrumskim (magacinskim) prostorom površine 68m2. Postoji mogučnost spajanja lokala i dobijanja većeg poslovnog prostora od 130m2. Svaki lokal ima po dva mokra čvora, tako da mogu lako da se podele i na po dva manja, ako namena....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, dve spavaće sobe, još jedne manje kuhinje i ostave. U dvorištu je garaža površine 28m2 a pripadajući....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 143,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana prizemna kuća sa manjim dvorištem na odličnoj lokaciji u centru Subotice . Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjižen, izvorno stanje, dvorište/bašta. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trećem od četiri sprata. Uknjižen je 1/2.U blizini se nalaze marketi, pozorište, sportski centar i dr. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 44,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nekretninu koja bi Vam mogla biti izuzetno interesantna kao investicija. U pitanju je lokal, ulično orijentisan, 44 m2, koji se nalazi u prizemlju, u stambeno-poslovnoj zgradi, koja je sagrađena u samom centru grada u ul. Ilije Ognjanovića odnosno u neposrednoj blizini Dunavske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuća na Telepu kvadrature 73m2 poseduje ostavu u kojoj se nalazi gasni kotao, dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, a na spratu su dve sobe kupatilo i terasa.. Kuća je u potpunosti izolovana, nova ne useljavana, poseduje dve klime na svakom spratu po jedna. Parking....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 22,00 m2 cca 6820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan površine 40 m², smešten u novoj zgradi u ulici Milana Rakića, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Cvetkove pijace, stadiona Hajduka s Liona, marketa Maksi i Aman, kao i brojnih drugih sadržaja koji olakšavaju svakodnevni život. Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 57,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju kuće 57m na Liparijama( Ledinci), u prizemlju kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, na spratu je spavaći deo i manja terasa. Kuća je pozicionirana na prelepom placu od 2792m sa fantastičnim pogledom ka prirodi i netaknutoj šumi. Terasa od 40m pruža totalo....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKT: Vladimir 064 108 3330 SRPSKI: Prodaje se odlična kuća u centru Vrdnika, u mirnoj ulici sa malo saobraćaja (slepa ulica). Plac 939 m2 Kuća 92 m2 Vlasnik 1/1 , uknjiženo Kuća je jednospratna, poseduje 3 sobe. Plafoni visine preko 3m. Sa ulične strane su dve prostrane sobe jednake....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vila na Kopaoniku, 84m2, prizemlje i sprat. Sastoji se od prostranog hodnika, dve prostorije u prizemlju i kupatilo sa kadom, dve spavace sobe na spratu i jos jedno kupatilo. Prodaje se prazna i bez ugradjene kuhinje. Nalazi se u glavnoj ulici, pored Apartmana Mujen Lux.Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa „Novi Niš“ , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je na 6 spratu ima trostranu orjentaciju. Sastoji se od slededećih prostorija: Na samom ulazu je hodnik i prva prostorija desno je velika kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na dva nivoa 95 kvm,gradnja 2012.god, u mirnom delu a opet za 5 minuta ste u centru grada ,idealan za odmor i uzivanje , prostran ,svetao,topao stan 2 spavace sobe ,velika dnevna soba,kuhinja i trpezarija ,2 kupatila, terasa , 2 parking mesta . Stan je deljiv na dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Voždove škole. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade, sa posebnim ulazom, ulično orijentisan. Poslovni proctor sastoi se od ulaznog hodnika, 3 kancelarije, ostave, čajne kuhinje i kupatila. Zbog svoje lokacije i pozicije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj apartman nalazi se u naselju Sloboda u zelenom okruženju u u objektu ,,Pine Garden" vrhunskog kvaliteta. Pored najkvalitetnije konstrukcije,termoizolacija za koju imamo specifikacije sami apartmani imaju pvc stolariju vodećeg brenda ,,Veka SoftLine" sa ispunom od termo stakla,osmokomorna,plastificirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, mirna lokacija na Telepu sa povrato pdv-a, nadomak Dunava i Ribarskog ostvra, 065 31 21 715 065 281 31 35 Objekat je u vrlo visokim standardima sa svih građevinsko-tehničkih aspekata. Debljina izolacije i fasadna nemačka PVC stolarija sa niskoemisionim staklima punjenim argonom....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2023.,

www.oglasi.rs

Kvadratura vikendice je 84 m2, sa dvorištem od 100 m2 i terasom od 30 m2. Vikendica poseduje 2 sobe, mali dnevni boravak na potkrovlju, veliki dnevni boravak i kuhinja u prizemlju. Kupatilo sa mašinom za veš. Parno grejanje sa kaminom u dnevnom boravku. 9 spavaćih mesta ili 11 sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u odličnoj zgradi sa dvorištem. Stan je pogodan i za život i za investiciju. Prostorije: dve spavaće sobe, hodnik, trpezarija ( dnevna ), kuhinja, kupatilo agencijska provizija 2% Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa kuća od 140 m² sa prostranim placem od 22 ara – oaza mira i prirode bogate tujama i cetinarima sa dosta vocki iza i spred kuce! Opis nekretnine: U ponudi je predivna kuća površine 140 m², smeštena na prostranom placu od 22 ara, idealna za porodice i ljubitelje prirode.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121825, III/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno lep i komforan stan na odlicnoj lokaciji u Sremcici. Sve svakodnevne potrebe su na svega 50m od zgrade. Parking ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rakovcu (Arsin do) sa lepim pogledom na N. Sad i okolinu. Kuća površine 92m2 +30m2 garažni deo, na placu površine14ari. Na placu se nalaze pomoćni objekti i kuća ima upotrebnu dozvolu. Kontakt tel.0606999088 Vlada Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 PRODAJE SE KUĆA 82m NA ZLATIBORU! u naselju " Tajna" Spratna lux kuća od 82m u prizemlju kuće je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, na spratu je još jedna spavaća soba, kupatilo i galerija. Kuća ima svoje parking mesto. Kuća se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici, nedaleko od centra Novog Sada sa izuzetno prostranim dvorištem. Odlična stuktura i kvalitetna gradnja, maksimalno iskorišćen svaki kvadratni metar. Obezbeđenim parking mestima, zelenilom i zajedničkim prostorom za druženje Mogućnost kupovine parkinga i garaže. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 483)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>