• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje duplex Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje duplex Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje duplex Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje duplex oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.000 €, 126,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izuzetno svetao i prostran duplex stan površine 126m² (90m² u prizemlju + 36m² na spratu), smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Adamovićevo naselje. Raspored prostorija: Donja etaža: prostrani dnevni boravak, velika trpezarija sa kuhinjom, dve komforne....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 178.000 €, 131,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan, cetvorosoban, odmah useljiv u blizini kulturnog centra i setalista, vlasnik 1/1 uknjizen. Poseduje parking mesto, dvoriste i podrumsku prostoriju 7mkv., dve terase. U prizemlju stana hodnik dnevni boravak, odvojena trpezarija i kuhinja, terasa kao i kupatilo sa tus kabinom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.000 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u mirnom kraju Popovice, na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne stambene površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu od 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se može direktno pristupiti u stan, sopstveno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 90,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj čevorosobni stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Parking u dvorištu samo za stanare. Stan se prodaje kompletno namešten. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 199.400 €, 88,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, Novi Sad, Centar, 88 m2, četvorosoban, prizemlje. Četvorosobna nekretnina u dva nivoa, gde nigde nema krovnih prozora. Svaki nivo ima svoje kupatilo. Visoki plafoni. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 199.400 €, 88,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja+++Agencijska oznaka stana 1063035, Novi Sad, Centar, 88 m2, četvorosoban, prizemlje. Četvorosobna nekretnina u dva nivoa, gde nigde nema krovnih prozora. Svaki nivo ima svoje kupatilo. Visoki plafoni. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 330.600 €, 87,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87mš, 3.0, duplex, pr,1/1, norveški radijatori, klima, topla voda, interfon, internet, KATV, video nadzor, bašta Imamo priliku da vam ponudimo veoma interesantnu nekretninu - deo zgrade u Profesorskoj koloniji. Sve uknjizeno, bez zabelezbi i tereta. Dva ulaza za lokal i stan u jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 193.400 €, 87,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, neuseljavan duplex u porodičnom objektu sa zasebnim ulazom, na izuzetnoj lokaciji u blizini Doma zdravlja, škola, vrtića, parkova i svih važnih infrastrukturnih sadržaja. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje duplex (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>