• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje što manji Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje što manji Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Miodraga Živanova.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula-Profesorska kolonija lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m2, smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored je praktičan i maksimalno iskorišćen, sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 113.300 €, 30,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera na samo par minuta laganog hoda do strogog centra grada. Prizemlje, dvorišno orjentisana. Bez saobraćajne buke. Nekretnina je uknjižena, bez tereta tako da se može kupiti i putem stambenog kredita. Agencijska provizija je uračunata u cenu. Za više informacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 prizemlje što manji zadnjih 7 dana (399)
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje što manji (4636)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com