• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 pogodan oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 pogodan oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu prizemnu kuću u samom centru Rume, u Glavnoj ulici, na placu od 6ari. Uknjižena stambena površina 143m2. Kuća ima veliki dnevni boravak, spavaću sobu, dve manje sobe, kuhinju, kupatilo i hodnik. Kompletno je renovirana pre tri godine. Urađen je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2 na dva nivoa, u prizemlju novije stambene zgrade, u blizini parka Čair. Prostor je klimatizovan putem inverter klima i pogodan je za kafić, igraonicu, market ili slične delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor (stan) na Trgu vojske kod Pravnog fakulteta površine P-140m2. Struktura: glavna sala sa šankom, separe, VC (muški i ženski) umivaonik, velika terasa, magacinski prostor, kancelarijski prostor i stepenište (sopstveni ulaz). Svojina privatna vlasništvo 1/1,....

 
 
 
  Kuća, Stari Slankamen, 120.000 €, 140,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fiksno! U najlepšem delu Starog Slankamena, u vikend naselju, u ponudi imamo odličnu uknjiženu kuću, koja se nalazi nedaleko od Dunavske plaže. Ukupna površina objekta je 140 m2 (stambeni prostor 60 m2 i terasa 40 m2, zaštićena tendama sa otvorenim pogledom). Ispod terase su smešteni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMČICA, 98.000 €, 140,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan lokal u prizemlju kuće, u samom centru Sremčice, na dva nivoa, sa izlogom. Ima tri prostorije koje nisu fizički odvojene, dva mokra čvora, više parking mesta. Pogodan za sve vrste delatnosti. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni objekat od 140 m2 na 4,3 ara placa.. Objekat se nalazi pored glavnog puta koji je vrlo prometan.Ima mesta za parkiranje. U pitanju je hala od 100m2-pogodno za magacinski ili skladišni prostor, kao i za mini proizvodnju. Na spratu se nalazi kancelarijski prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 2.400 €, 140,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje se nudi nov i moderan poslovni prostor površine 140 m², smešten u samom centru Banovog brda, odmah pored pijace, na frekventnoj lokaciji sa velikim protokom ljudi i odličnim prilazom. Prostor je svetao, funkcionalan i spreman za različite namene. Osnovne karakteristike:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 pogodan što veći (1152)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>