• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 pogodan što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 pogodan što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 pogodan što jeftiniji pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 pogodan što jeftiniji pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-19%

Promena cene sa 80.000 € na 64.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 64.900 €, 40,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 90.000 €
25.01.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnom i lepom kraju sa dosta zelenila. Kvadraturom i struktuom je pogodan i za život i za izdavanje. Odlična lokacija. Stanu je potrebno kompletno renoviranje. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 37.000 € na 33.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 33.000 €, 18,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 37.000 €
15.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u centru grada – 18m²Prodaje se lokal površine 18 m² na odličnoj lokaciji u centru grada. Pogodan za različite delatnosti: kancelarije, butik, salon, uslužne delatnosti i slično. Lokal se nalazi u prometnoj zoni, sa dobrim pristupom i vidljivošću. Lokacija: Centar....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 54.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 54.900 €, 94,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2024 - 48.000 €
06.09.2024 - 45.000 €
26.02.2025 - 48.000 €
04.07.2025 - 52.000 €
24.09.2025 - 59.000 €
20.05.2026 - 54.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, trosobna kuća sa malim dvorištem, na odličnoj lokaciji. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, degažmana, dve spavaće sobe, ostave i kupatila. Jedan deo kuće je građen od mešanog materijala sa kara-tavanom (59m2), dok je drugi, noviji, izgrađen....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 75.000 € na 73.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 75.000 €
16.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 do 2000 eura/m2 pogodan što jeftiniji pala cena zadnjih 14 dana (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>