• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što veći nameš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što veći nameš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što veći namešten

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što veći namešten" pronađeno 1 871 nekretnina - prosečna cena 860 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7025, II/II, dupleks, klima, salonski, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odličan namešten stan, koji se bez sumnje može nazvati idealnim mestom za život bez stresa. Četvorosoban opremljen lux stan u najstrožijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 142,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u strogom centru Zemuna u blizini Opštine. Dvostrano orijentisan, istok-zapad,. Ceo stan je obložen jasenovim drvetom. nova stolarija je postavljena, nov crep na krovu, unutra mnoštvo ugradnih plakara. Ima dva električna brojila( za kotao i klimu).Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što veći namešten'
168.000 €
140.000 €
277.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 122.400 €, 136,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Multifunkcionalan poslovni prostor u novogradnji,na odličnoj lokaciji, u samom centru,kod Vukovog spomenika.Pogodan za različite delatnosti, nalazi se prometnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Izdaje prazan, ima dva ulaza,okrenut ka ulici sa veoma atraktivnim izlogom, te je lako uočljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 195.750 €, 135,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odlično organizovan i kompletno namešten stan nalazi se u mirnom delu starog Košutnjaka okružen zelenilom i tišinom. Satoji se iz 4 spavaće sobe ,dva kupatila,kuhinjom sa trpezarijom ,dnevnim boravkom i prostranom terasom koja gleda na šumu i park ,igralište koji je sredjen samo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lux,top stan za izdavanje ,duplex,opremljen i namesten,ne useljavan, Od prostorija poseduje u prvom nivou,ulazni hodnik,dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupailo,terasa,ostava Drugi nivo,tri spavace sobe,kupatilo,cajna kuhinja,hodnik sa garderoberom Mesecno placanje,depozit,na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 150.290 €, 133,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, nedaleko od centra grada, Spensa, TC Promenada Nalazi se na IV spratu objekata sa liftom. Pogodan za kancelarije, predstavništva i sve mirne delatnosti. Razvučena mereža. U cenu zakupnine nije uračunat PDV, i potreban depozit. Kontakt: 0693831003 Namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551003-Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81927, I/IV, kancelarija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Cvetanova ćuprija, Sprat, Namešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.000 €, 130,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), Radnička ulica. Odličan, kompletno namešten četvoroiposoban dupleks stan na jednoj od najlepših lokacija stanovanje. Nadomak šetališta keja, fakulteta, škole, vrtića, pešačke zone, niza objekata uslužne delatnosti. Ovaj lep i svetao stambeni prostor prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123017, VI/, lift, terasa, parking. Izdaje se izuzetan četvoroiposoban duplex stan od 130 kvadratnih metara. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade izgrađene 2003. godine sa liftom. Duplex stan je organizovan na dva nivoa sa 4,5 soba, dva kupatila, dva toaleta i tri....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.600 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesteni poslovni prostor na Bulevaru 12. februar, u poslovnoj zgradi na prvom spratu povrsine 130m2 sa grejanjem i hladjenjem na struju. Poslovni prostor se sastoji iz ulaznog dela, dve vec oformljene kancelarije, kuhinje ,koja mora da ostane, montaznog kupatila koji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo nov, delimicno namešten poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje i opreme. Raspored prostorija je odlično organizovan što omogućava višenamensko korišćenje prostora. Ovaj svetao prostor čine "open space" deo i tri zasebne kancelarije,dva luksuzna kupatila,dve velike....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 252.000 €, 126,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru izmedju Slavije i Čubure, izolovan od buke, idealan za mnoge biznise. U potpunosti renoviran, nekorišćen, 5 kancelarija. Agencijska provizija 50% Makenzijeva, Prizemlje, Delimično namešten, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 126,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju 126 m2, pvc stolarija, komarnici, venecerijaneri, zavese pvc za krovne prozore, klima inverter 18 gornji i donji sprat. Stan se prodaje namesten,poseduje papir iz opstine da je predat za legalizaciju te notar overava kupoprodajni ugovor. Cena - dogovor. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo namešten četvorosoban stan u sklopu kuće u neposrednoj blizini Subotičke ulice, pošte, Futoškog putaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, garderober, ostava, kupatilo, zasebno toalet sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 125,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE NAMESTEN DUPLEX STAN U ZGRADI BEZ LIFTA.DONJI DEO IMA 71M2 I UKNJIZEN JE. GORNJI DEO IMA 54M2 I NIJE UKNJIZEN. STVARI OSTAJU U STANU. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE. ODLICAN STAN ZA PORODICU. TERETANA U STANU,DVA KUPATILA.GARDEROBER. MOGUCNOST PODIZANJA KROVA NA GORNJEM SPRATU....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 137.500 €, 125,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR,PORED HOTELA"VOJVODINA", KANCELARIJSKI PROSTOR NA DRUGOM SPRATU,125 M/KV. PET PROSTORIJA,ČETIRI KUPATILA,TRI KLIME,DVE TERASE,DVA INTERFONA TRENUTNA NAMENA,APARTMANI. ZGRADA IMA SVEGA DVA SPRATA. KOMPLETAN DRUGI SPRAT SE IZDAJE. CENA 1100E. TROŠKOVI MALI,STRUJA I GREJANJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽABALJ, 81.250 €, 125,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljen lokal spreman za useljenje Svetog Nikole 33, Prizemlje, Namešten, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 124,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEDINCI, 124m2, TROIPOSOBNA KUĆA Tražite bekstvo iz grada? Mi imamo rešenje za Vas! Predstavljamo Vam prelepu kuću na obroncima Fruške gore. Plac u osnovi ima 781m2 na kom se nalazi kuća stvarne površine 184m2 koju krasi: ugodan dnevni boravak, namešten i uređen po meri, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep očuvan salonski stan na prvom spratu zgrade, pri čemu je stan jedini na spratu, odnosno zauzima ceo sprat, površine 124m2. Dvostrano je orjentisan , gradnja je stara sa debelim zidovima te je leti haladno a zimi toplo. Ispod stana se se nalazi i toplotna stanica a stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.000 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,prelep 4 stan NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 124 m2. Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi hodnik sa ugrađenim plakarom/ostavom, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa staklenim portalima, velika spavaca soba sa terasom i kupatilo sa tus kabinom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 111.600 €, 124,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje salonski stan u blizini centra grada i svih glavnih dešavanja u gradu, na prvom spratu. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta, špajza, vešernice i terase. Stan je idealan kako za porodice tako i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109988.Izdaje se poslovni prostor (124m2), na prvom spratu stambene zgrade u centru Novog Sada, nadomak futoške pijace. Prostor je pogodan za mirne poslovne delatnosti i deo nameštaja može da se iznese iz stana. Dvorišno je orijentisan tako da Vam daje mir i privatnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 246.000 €, 123,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada, u neposrednoj blizini Dunavskog parka i Kej - poslovni prostor veličine 123m2: 3 prostorije, kuhinja, 2 toaleta, dvostrano orijentisan - 1 parking mesto; optički inernet, novi klimatizeri - odmah dostupno, isključivo za tihe i mirne delatnosti - cena od 2000 eur....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.750 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namešten stan za izdavanje u centralnoj zoni Vračara u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, koja je izolovana od buke. Stan se nalazi na petom spratu zgrade novije gradnje. Dvostrano je orijentisan sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 550 €, 123,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru, kod Dušanovog bazara. Nlazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina prostora je 123m2. Prostor čine četiri prostorije, dva hodnika, dva kupatila i terasa. Grejanje je na struju / inverter klime /. Nalazi se na idealnoj lokaciji pa je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.750 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namešten stan za izdavanje u centralnoj zoni Vračara u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, koja je izolovana od buke. Stan se nalazi na petom spratu zgrade novije gradnje. Dvostrano je orjentisan sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namesten trosoban stan u novogradnji kod Hrama Svetog Save, moderan I svetao, 2 spavace sobe, kupatilo, toalet, klima, internet, terasa, parking mesto, idealan za poslovne ljude ili porodicu. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije i detalje (Whats App, Viber, Call)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking mesto u podzemnoj garaži. Retko u ponudi. PROSTORIJE:I NIVO- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 217.800 €, 121,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban lepo namešten stan na top lokaciji preko puta spensa nema garažu direktno od vlasnika 065-600-5422 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.200 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje 4,0 stan od 121m2 za kancelarijsku delatnost. U cenu je uključeno jedno veliko parking mesto za 2 automobila. Stan se izdaje sa kompletno nameštenom kuhinjom. + 50% Agencijska provizija . AGENT: Nebojša Tukodi 0601390333 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican poslovni prostor na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici kod Bulevara Oslobodjenja. Poslovni prostor se sastoji iz kancelarije u prizemlju sa kuhinjom kao i 2 kancelarije na spratu. Odlican prostor na dobroj lokaciji. Svaka prostorija ima svoju klimu, kao i terasu na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kancelarijski prostor površine 120m2 na III spratu poslovne zgrade u Zmaj Jovinoj ulici, u najlepšem delu Starog grada, pešačka zona, blizina garaža i svih gradskih linija. Zgrada se odlično održavana, lep ulaz, novi podni mermer, lift i stepenište. Prostor ima jednu veću prostoriju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 668)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>