• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji po - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji po - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji pogodan" pronađeno 891 nekretnina - prosečna cena 1.037 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • namešten
    • nenamešten
    • novogradnja
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109627.Moderno namešten dvoetažni stan, kvadrature100m2, na petom spratu stambene zgrade u blizini hotela Sheraton. Stan poseduje četiri spavaće sobe tako da je pogodan za višečlanu porodicu. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.700 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 43 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 79.000 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor blizu samog centra grada, pogodno za bilo kakvu vrstu trgovinske delatnosti. Objekat poseduje toalet i zasebne kancelarijske prostorije.Sve nekretnine zaprimljene od strane SU NEKRETNINA-a BONUS možete pogledati na www.sunekretninebonus.rs .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 79.000 €, 129,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, na dva nivoa, površine u osnovi 129 m2, plac površine 661 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja Korićani. Na placu je i garaža. Kuća je rađena po projektu, a istovetan je raspored prostorija i na prizemlju i na spratu, gde su na svakom nivou kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 78.280 €, 37,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran jednoiposoban stan površine 37m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 78.000 €, 120,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111026. Izdaje se poslovni prostor od 120 m2 sa sopstvenim brojilom za struju i vodu i posebnim ulazom iz dvorišta, u Veterniku. Poseduje osigurače od 63 ampera, pogodan je za razne vrste delatnosti, industrijske proizvodnje. Sadrži kancelariju, poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 77.870 €, 54,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, na minut od Riblje pijace, Dunavskog parka, Keja. Dvorište sa dosta zelenila i mesto za parkiranje. Zbog blizine centra i Riblje pijace pogodan je i za poslovni prostor za mirniju delatnost i za stanovanje. Stan ima dva ulaza. Može zamena za manji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 77.250 €, 42,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Centar ,dvosoban stan u suterenu sa parking mestom+++Agencijska oznaka 1061532 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Spensa, keja, škole ,fakulteta....pogodan za iznajmljivanje. Za više informacija pozvati 0648236609 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 77.250 €, 42,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098375 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je pogodan za iznajmljivanje....na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Spensa, keja, škole ,fakulteta.Za više informacija pozvati 0648236609 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 77.250 €, 52,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za prodaju u širem centru , dobra lokacija +++ Agencijska oznaka nekretnine 8091715, Novi Sad, Salajka .Oglašavamo prodaju novijeg i uličnog lokala na uglu dve ulice u širem centru grada ,ukupne korisne površine 52 m2, u dva nivoa,uknjižen u prizemlju 36 m2 i galerija 16 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.950 €, 39,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Lep i funkcionalan,nalazi se u na Prvom spratu zgrade,pogodno je orijentisan,ima odvojenu kuhinju i Lepu Terasugrejanje je na Toplotne Pumpestan je Useljiv od Jula 2025.Ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 76.220 €, 37,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 76.000 €, 37,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan bez ulaganja! Cena: 76000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Rakovica Površina: 37m2 Struktura: jednosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje, - dnevni boravak - kuhinja, - trpezarija, - kupatilo i - terasa. OPIS: Na prodaju izuzetno lep, jednosoban stan bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne autouske stanice. Sastoji se od jedne velike višenamenske prostorije, sanitarnog čvora i magacinskog prostora. Lokal je pogodan za više različitih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Grocke, na svega 2 km od centra, sa odličnom saobraćajnom povezanošću i brzom vezom ka autoputu i glavnim pravcima. Površina kuće: kuća u izvornom stanju Plac: ravan, ograđen, bogat zelenilom, idealan za porodicu, odmor ili uzgoj Pomoćni objekti: ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan lokal površine 75 m² na odličnoj lokaciji! Prostor je trenutno u funkciji ordinacije, te je idealan za medicinske, stomatološke, fizikalne ordinacije, ali i za kancelarije, kozmetički salon, studio, agenciju i druge delatnosti. Karakteristike lokala: Površina:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 74.500 €, 42,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114470, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan povrsine 38m²+4m² terase u manjoj zgradi,ulica nije mnogo prometna,tako da je prilicno mirno. U blizini ima dosta linija prevoza,velikih marketa,restoranastan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 74.500 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran stan u strogom centru Pančeva. U malom, mirnom dvorištu u kome je još samo jedan stan. U neposrednoj blizini suda i svih ključnih gradskih sadržaja, gradskog parka i pešačke zone. Pogodan za život kao i za poslovni prostor. U stanu ostaje nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 73.800 €, 123,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom na vrhunskoj lokaciji? Imamo pravu ponudu za Vas. Izdaje se poslovni prostor u centru grada, na veoma prometnoj lokaciji. Površine je 123m2 i nalazi se na I spratu. Prostor je renoviran, na podu je laminat, stolarija je PVC profila, grejanje je....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.500 €, 64,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 64 m² u prizemlju stambene zgrade, u mirnom i porodičnom naselju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Odličnog je rasporeda i pruža puno prirodnog svetla. Prizemlje pogodno za starije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.250 €, 46,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan stan na top lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, velike spavaće sobe, kupatila i garderobera. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini doma zdravlja. Odmah ispred nalaze se dve prodavnice, apoteka.. Pogodan za poslovni prostor. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na još boljoj lokaciji! Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i centra Novog Sada. Lokal je pogodan za više delatnosti. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119622, VPR/, pogodan za pp. Stari grad, ul. Stražilovska, kompletno renoviranih 90m2 izdaje se za poslovni prostor, cena 800eur. Tel. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.900 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku da investirate vaš novac! U jednoj od prometnijih ulica na Novoj Detelinari, prodajemo ulični lokal od 24m2. Poseduje svoj sanitarni čvor i kuhinju. Kompletno je renoviran, ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Pogodan je za razne delatnosti, salone,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 71.500 €, 36,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*POVOLJNO*Prodajemo u Novom Sadu na Salajci Ulični Lokal 36 m2 na IZUZETNOJ LOKACIJILokal je Svetao sastoji se iz dva dela Prizemlje i Galerija ima mokri čvorgrejanje je centralno gradskoLOKAL JE POGODAN ZA KANCELARIJE,PRODAVNICE,APOTEKE I OSTALU USLUŽNU DELATNOST ILI....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 71.400 €, 51,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi Prodaja manjeg lokala u centru Zrenjanina, pogodan za više namena. Lokal je ulični, površine 51 m2, uknjižen, bez tereta, lociran u širem centru Zrenjanina. Za više informacija pozovite tim Mat Real Estate-a. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO 066 884 11 00 Miloš Janković....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 70.900 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Lift.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 70.600 €, 37,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, kompletno namešten stan u centru Vrdnika. Lokacija: centar, blizina parka, pijace, marketa, Banje Termal, Doma zdravlja. Uknjižen na 37, fizički ima 43m2, visoko prizemlje u zgradi starije gradnje, potpuno renoviran. PVC stolarija, kupatilo potpuno renovirano, grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 70.400 €, 88,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran lokal u centru Pančeva od 88m2. Lokal se sastoji od jedne velike prostorije, open space koncepta i dva toaleta. Nalazi se u blizini gradske opštine, glavne pošte, kao i ostalih bitnih infrastukturnih sadržaja. Lokal je pogodan za kladionice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 619)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>