• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 139,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 139m², smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, Bulbulder! Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 138,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i sprat, sa tri terase, eg, dva mokra čvora, garaža i deo dvorišta, Najbolji deo Banovog brda. Retko u ponudi. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 275.000 €, 129,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, uknjiženu, novu kuću na dobroj lokaciji u Lipovici. Kuća poseduje podno grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu. Dve terase sa koje se vidi Avalski toranj i prelepa priroda. Postoji uvedena mreža za alarm i video nadzor. U kući bi ostale sve stvari....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 262.650 €, 138,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Telepu na odličnoj lokaciji, Između Futoškog puta i bulevara Patrijarha Pavla, na par minuta od OŠ Nikola Tesla. Glavna kuća , koja je do ulice, ima 90m2, i sastoji se od prizemlja u kojem su dnevna soba, kuhinja i trpezarija, spavaća soba i kupatilo, i sprata na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 260.766 €, 119,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

AKCIJSKA CENA DO KRAJA MESECA | 4.0 | 118m² | Novogradnja Voždovac U ponudi je izuzetno prostran četvorosoban stan površine 118m², smešten na prvom spratu moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Nekretnina je registrovana kao poslovni apartman,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 257.000 €, 128,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini ulice Branislava Nušića Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI... Kuća je Dvorišna Četvorosobna 128 m2, kvalitetne gradnje ima Lepu Terasu u sobama su Parketi... grejanje je centralno gradsko... OBAVEZNO POGLEDATI.... Internet Kablovska.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji zadnjih 14 dana (1515)
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji (21357)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>