• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 309.000 €, 143,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina u centru grada, na 3 min od Srpskog narodnog pozorišta, više je "kuća u zgradi" . Urađen po projektu sadašnjeg vlasnika u zgradi iz 2000.godine. Na donjem nivou su kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, 3 spavaće sobe (jedna trenutno u funkciji ostave, druge dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 308.000 €, 140,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji u Zemunu, u Ugrinovačkoj ulici, izdaje se porodična kuća koja nudi sve što je potrebno za udoban i opušten život. Okružena zelenilom i tišinom, ova kuća pruža osećaj doma već na prvi pogled. Unutrašnjost je pažljivo osmišljena – tri spavaće sobe omogućavaju privatnost....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 305.000 €, 140,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u naselju Sremska Kamenica, nedaleko udaljenom od centra Sremske Kamenice i Novog Sada. Izolovan od urbane džungle, a opet blizu grada. Najbliža autobuska stanica udaljena je manje od 2 minuta. Trgovina prehrambenih proizvoda udaljena je 300 metara. U obližnjoj okolini....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 300.000 €, 143,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u samom centru Rume, u Glavnoj ulici, površine placa 597 m2, a stambenog dela 143 m2. Kuća je renovirana, na atraktivnoj lokaciji. Ima grejanje na pelet ( centralno), PVC stolarija, nov krov, pločice svuda u kući, nova struja, kanalizacija, video nadzor spolja. Moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 290.000 €, 140,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Zvezdare. Odmah useljiv, u dobrom stanju - bez ulaganja, mala zgrada. prostorije: I nivo - dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, lodja. II nivo - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, velika terasa sa dve ostave. Garaža i parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 289.000 €, 141,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran od 55m² i poslovni prostor 90m² i hodnik, kao i magacinski prostor od 100m². Magacinski prostor je pokriven tendom. Restoran je izgrađen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.560 €, 136,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao dupleks, smešten u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – Grbavici. Stan se nalazi u mirnoj ulici, ali u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škola, vrtića, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Funkcionalnog rasporeda – donji nivo čine dnevna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 288.400 €, 138,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična novija kuća sa dobrim rasporedom prostorija, fizički odvojenog gornjeg dela od donjeg spoljnim stepenicama. Nalazi se na odličnoj lokaciji, poseduje veliko dvorište koje ima potencijala i predispozicije ka izgradnji novih objekata u više namena. Gornji sprat sačinjavaju dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 286.000 €, 135,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor od 135m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve vrste poslovnih delatnosti jer se nalazi u pešačkoj zoni. Prostor je koncipiran u dva nivoa sa mokrim čvorom. Zgrada ispunjava sve najnovije standarde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 285.310 €, 139,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex na još boljoj lokaciji. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje ! kontakt gordana 0648544018 Terasa, Lift.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji (21357)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>