• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 1900 eura/m2 pogodan pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 1900 eura/m2 pogodan pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 1900 eura/m2 pogodan pala cena što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 1900 eura/m2 pogodan pala cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 35.000 €, 132,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 45.000 €
22.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvana, kompletno nameštena kuća u Kupusini, površine 132m2 na placu od 2619m2. Raspored: hodnik, 3 prolazne sobe, kuhinja, ostava, kupatilo i manja soba. Na placu: letnja kuhinja, garaža, 2 podruma, ambar i više pomoćnih objekata. ✔ voda sa vodovoda ✔ monofazna struja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 228.600 € na 185.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 228.600 €
03.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Izuzetan poslovni prostor, uknjižen na punu kvadraturu u zgradi novije gradnje. Odlično organizovan poslovni prostor,pogodan za sve vrste delatnosti. Izlog ka ulici širine 3m,visina u lokalu 3.2m, prvi nivo čine otvoren prostor i čajna kuhinja i toalet, drugi nivo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 28.000 €, 127,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 30.000 €
15.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očuvana i održavana prizemna kuća u Sonti, površine 127 m², na placu od 446 m². Kuća je nameštena i odmah useljiva. Sastoji se od zatvorenog trema, hodnika, velike spavaće sobe, dečije sobe, prolazne sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ostave. Krov u odličnom stanju.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u sivoj fazi na prodaju - Zemun Polje, 100 m2Na prodaju je uknjižen stan površine 100 m2 u mirnom i planski građenom delu Zemun Polja, na teritoriji opštine Zemun. Nekretnina se nalazi na 1. spratu u objektu koji ima ukupno 2 sprata, u okruženju koje je uređeno i pogodno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 43.000 €
06.02.2026 - 36.000 €
15.02.2026 - 40.000 €
11.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu – Ćuprija, Slavija – prodaje se poslovni prostor koji predstavlja retku priliku za ozbiljne investitore i preduzetnike. Prostor je nekada bio restoran / pečenjara „Trsa“, ali svojim rasporedom i opremljenošću pruža ogromnu fleksibilnost.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 96,77 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Vlaška udaljenom nekoliko kilometara od Mladenovca prodajemo novu prizemnu kuću na placu od 14ari sa prelepim pogledom na Kosmaj. Tri sobe, kupatilo, opremljena novim nameštajem, kuhinjom i kvalitetnom belom tehnikom, aluminijumskim prozorima sa komarnicima i roletnama.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 do 1900 eura/m2 pogodan pala cena što veći (99)
  • oglasi.rs do 130 m2 do 1900 eura/m2 pogodan što veći (1042)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>