• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 što manji do 1900 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 što manji do 1900 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 što manji do 1900 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 što manji do 1900 eura/m2" pronađeno 18 964 nekretnina - prosečna cena 1.296 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 24m2, GARSONJERA Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24m2. Nalazi se u prizemlju nove zgrade. Velika prednost je što se greje na toplotne pumpe, tako da su troškovi režije niski. Prostor je lepo iskorišćen i pruža kompletnu udobnost. Kuhinja je plakarom odvojena....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVO, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine 13 m2 u osnovi, pomoćni objekat u osnovi površine 11 m2, na placu ukupne površine 2429 m2. Plac čine tri katastarske parcele, koje čine celinu, a ograđen je betonskom ogradom. Objekti su renovirani, kuća je odmah useljiva, sređeno kupatilo i kuhinja, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, 24m2, blizu Beogradskog keja. Nalazi se na par minuta od centra grada. U blizini stana nalaze se Dunavski park, Riblja pijaca, pošta i vrtić. Cena je 350 evra (200 evra kirija + 150 evra režije). Stan je slobodan od 1. februara. Kontakt telefon 0669356315,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se garsonjera – Maksima Gorkog, Novi Sad 🏡 📍 Na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice Maksima Gorkog, izdaje se funkcionalna garsonjera idealna za jednu zaposlenu osobu. Stan gleda na dvorište, što garantuje tišinu i privatnost, uprkos centralnoj poziciji. 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPA GARSONJERA NA GRBAVICI NA SEDMOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM KOMPLETNO OPREMLJEN STAN ODMAH USELJIV U BLIZINI FAKULTETI I PROMENADA CENA 300eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljena odmah useljiva garsonjera u mirnom delu naselja, slobodan parking ispred zgrade, u cenu rente ukljuceni Internet i kablovska TV. Obavezan depozit u visini jedne kirije Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa i prostrana garsonjera u centru grada Niski režijski troškovi Stan ima lepu terasu Odma useljiva! Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na Grbavici, 1. sprat, 24m2. Useljiva od 01.10.2025. Kirija je 300 eura + depozit u visini kirije. Tel. 065/380-9996 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Žarkovo, 300 €, 24,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompas Nekretnine nudi izdavanje poslovnog prostora u Beogradu, renoviran lokal površine 24m², smešten u prizemlju zgrade, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj lokal pruža odličnu priliku za kancelarije, radionice, ili maloprodaju. Osnovne karakteristike: Površina: 24m²....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na prvom spratu u Bore Prodanovića 9a sa terasom i klimom od 01. oktobra. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem garsonjeru 24m2,Nova Detelinara-Novi Sad Garsonjera je kompletno namestena,dvorisni parking Kontakt: 0643339620,Milica Potreban depozit, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 270 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u blizini centra na cetvrtom spratu u zgradi sa liftom 24m2 useljiva odmah cena 270eur kontakt 063 760 7888 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviranu garsonjeru na Grbavici !!! TOP PONUDA 260e 24m2 ulica-doza djerdja moguce iznajmiti parking u dvoristu zgrade(50e) grejanje-gas niski troskovi odmah useljivo inforamtika-18e visoko prizemlje stranci mogu za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem prelepu garsonjeru na Grbavici !! Ulica Gogoljeva, 24m2, 260e odmah useljiva, odvojena kuhinja informatika oko 45e pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepa garsonjera na Grbavici. Potpuno nameštena i opremljena svim potrebnim uređajima, pa je samim tim pravi izbor za prijatan i udoban život. Useljiva je od 01.05, a Vi za više informacija kontaktirajte naše agente. Lift, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera odmah useljiva, potpuno nameštena u strogom centru Novog Sada. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem opremljenu, odmah useljivu garsonjeru, od 24m2, u samom centru grada. U zakupninu su uračunati svi troškovi. Depozit u iznosu od 250 eura. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEPA GARSONJERA NA TELEPU 24m2 NA PRIZEMLJU ULICA HEROJA PINKIJA KOMPLETNO OPREMLJENA NOVIM NAMESTAJEM VELIKA TERASA ISPRED STANA CENA 250eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena, dvorišna garsonjera na Novoj Detelinarii. Nalazi se u jednoj od najpoznatijih ulica u ovom delu grada, a opet je uvučena od gradske buke. Potpuno je opremljena i spremna za useljenje. Nalazi se na prvom spratu i ima terasu. Za više informacija, pozovite naše agente.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE GARSONJERA NA FUTOSKOM PUTU SPRAT 5/5 NEMA LIFT USELJIVA ODMAH CENA 250eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlična nameštena garosnjera na Novoj Detelinari. Sve funkcionalno, okruzenje mirno puno zelenilla. Informatika sa internetom oko 10.000 din. Pozovite naše agnete, zakažite gledanje.. Preporuka. Potreban depozit, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan u mirnom delu grada, na Novom Naselju. Pogodan za studente ili mladje parove. Useljiv odmah. Za više informacija, pozovite nas! Preporuka! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera na Grbavici! U potpunosti opremljena, nalazi se na četvrtom spratu, a prostire se na površini od 24m2. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje nalazi se u krugu zgrade. Useljiv je od 01.06., a Vi nas pozovite za više informacija. Potreban depozit,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera od 24m2 na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima terasu orijentisanu ka dvorištu, što obezbeđuje mirno okruženje. Prostor je lepo uređen, funkcionalan i svetao. Odmah useljiv, idealan za jednu osobu ili par. A Vi za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera od 24m2 u blizini Spensa, funkcionalna i praktična za svakodnevni život, pogodna kako za studente tako i za zaposlene koji žele da budu u centru zbivanja. Stan je kompaktan, ali lepo iskorišćen, poseduje sve što je potrebno za udoban boravak i osmišljen je tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namestenu garsonjeru u Pasterovoj (Nova Detelinara) Garsonjera je povrsine 24 m2 sastoji se od sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. Potpuno je renovirana i nalazi se na III spratu, zgrada ima lift. Cena 250 eura plus troskovi, depozit u vrednosti jedne kirije. Nije pet frendly.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se izdaje od 01.09.2025. informatika i struja oko 8.000. Nameštena garsonjera u blizini sajma. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se garsonjera – Nova Detelinara, ul. Janka Čmelika 🏙️ ✅ Osnovne informacije: Površina: 24 m² Visoko prizemlje Informatika: 4.600,00 RSD mesečno Pogodno za pojedince ili parove 💶 Cena i uslovi zakupa: Mesečna zakupnina: 250 € Depozit: 250 € Agencijska provizija: 125 € (jednokratno)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 230 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u strogom centru grada. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 230 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera na sjajnoj lokaciji. Prostire se na površini od 24m2 na 3 spratu u zgradi sa liftom. Poseduje komfornu terasu koja je dvorišno orjentisana što Vama omogućava mir. Za više informacija pozovite naše agente. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru, dvorišno orijentisana.Okrečena, kupljen nov trosed krevet. Odmah useljiva. Depozit 220e. Potreban depozit, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 220 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepu garsonjeru - Cara Dušana !! inforamtika-50e useljivo od 01.10 za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 210 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Betanija, 24,5m2, izdajem dvorišnu garsonjeru, nameštena, cg, Turgenjeva, useljivo, kirija 210€. Tel. 060/178-8533 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 210 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u Petrovaradinu,useljiva odmah. Potreban depozit.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 200 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komfornja garsonjera - Adice - 200e Izdaje se komforna grasonjera (24m2) u novoj zgradi na Adicama. KOMPLETNO NAMEŠTENA SA TEHNIKOM! Niski troškovi. Slobodan parking. Gradski prevoz u blizini, dobro povezano sa gradom. Odmah useljivo. Izdavanje na duži period. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratni lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++Agencijska oznaka lokala je 8091779 , Novi Sad, Centar-pešačka zona , 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor i pravo na korišćenje zajedničkog toaleta. Uknjižen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u Lupusovom centru, na 2. spratu, sav je u staklu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru u izgradnji na mirnoj lokaciji na Klisi. Garsonjera će biti useljiva u maju. U blizini se nalaze prodavnice, tržni centar, autobusko stajališteZa više informacija o nekretnini nas kontaktirajte! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-slanabara/543039....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.620 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 25 m² u mirnom i traženom naselju Adice. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i praktičan za svakodnevni život. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i za investiciju. Kontakt telefon : 069-771-595 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.600 €, 25,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, 25.5m2, na prizemlju kvalitetne gradnje, pouzdanog investitora na Adicama. Nalazi se u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za život, marketi, dom zdravlja, škola, vrtić, autobusko stajalište. Uknjižena kao garaža. Mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.550 €, 25,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. 064/2202-511 Radojica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 44.500 €, 25,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji jednoiposoban stan na 3.5km od centra grada. Grejanje po utrošku. Mirna ulica. ŠIFRA 1011564 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 498)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>