• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 useljiv pogodan što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 useljiv pogodan što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 useljiv pogodan što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 useljiv pogodan što jeftiniji" pronađeno 262 nekretnina - prosečna cena 1.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Šumadijskoj ulici, kompletno prazan, useljiv odmah. Izdaje se isključivo na za poslovne svrhe, pogodan za kancelarije, it firme, predstavništva. U cenu je uračunata i garaža, površine 17m2, potreban depozit. Kontakt: 0693831007 Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.530 €, 35,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 33,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP ponuda – Jednoiposoban stan 33 m² na Adicama, bez ulaganja, useljiv za mesec dana! Lokacija: Adice, blizu Kamenjara, marketa, autobuskog stajališta – sve na par minuta hoda, odlična povezanost javnim prevozom i centrom grada. Površina: 33 m² funkcionalno organizovano – spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep lokal u Bulevaru kralja Aleksandra sa izlogom (u pasažu) u blizini Arhitektonskog fakukteta. Lokal je kompletno renoviran, plocice, kupatilo, rasveta i postavljena je inverter klima tako da su troskovi minimalni. Postoji mogućnost spajanja sa lokalom pored (48m2) pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji se od višenamenske prostorije, izdvojene manje kuhinje i toaleta Grejanje je centralno.. Uknjižena površina 31 m2. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.480 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.840 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109170.Izdaje se poslovni prostor od 100 m2 na drugom spratu zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Useljiv je odmah. Pogodan za kancelarije, sadrži čajnu kuhinju. Potreban je depozit u visni jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan ulični lokal u glavnoj ulici u gradiću. Petrovaradina. Pogodan je za sve delatnosti, trgovinu, ugostiteljstvo, kancelarijski prostor i dr.Lokal ima dva sanitarna čvora, šank sa instalacijom, dva izloga, grejanje je na struju. Lokal ima lučne svodove što mu daje....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.500 €, 64,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 64 m² u prizemlju stambene zgrade, u mirnom i porodičnom naselju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Odličnog je rasporeda i pruža puno prirodnog svetla. Prizemlje pogodno za starije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.950 €, 39,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Lep i funkcionalan,nalazi se u na Prvom spratu zgrade,pogodno je orijentisan,ima odvojenu kuhinju i Lepu Terasugrejanje je na Toplotne Pumpestan je Useljiv od Jula 2025.Ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 79.560 €, 33,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Grbavice, jednoiposoban stan, odmah useljiv. Zgrada je dvorišno orijentisana što dodatno pruža mir. Stan je pogodan za život i kao investicija. U blizini sve neophodno za život. Za dodatne informacije oko nekretnine pozovite agente prodaje. kontakt tel.,viber, whatsApp....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.700 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 43 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109627.Moderno namešten dvoetažni stan, kvadrature100m2, na petom spratu stambene zgrade u blizini hotela Sheraton. Stan poseduje četiri spavaće sobe tako da je pogodan za višečlanu porodicu. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 39 m² u mirnom delu Zemun Polja – odlična prilika za život ili investiciju! Raspored: Ulazni hodnik, Kupatilo sa prirodnom ventilacijom, Odvojena spavaća soba, Dnevni boravak sa kuhinjom, Terasa sa izlazom iz dnevnog boravka. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 81.000 €, 19,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, renoviran, useljiv. Uknjižen, svetao. U mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Pogodan za život i za izdavanje. TA grejanje, niski mesečni troškovi. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.400 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 34m2. Stan se nalazi u manjem objektu sa svega tri stambene jediinice u mirnoj ulici. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Prazan je i odmah useljiv. Kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju. Ekonomično grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Dvoiposoban stan 42 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 87.000 €, 28,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem renoviran jednosoban stan u prizemlju, površine 28 m² (uknjižen), sa dodatnom terasom od oko 9 m². Stan se nalazi na odličnoj lokaciji – Sajmište, Novo Naselje – svega 5 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicioniran je u mirnom delu, sa kompletnom infrastrukturom u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u prizemlju, idealan za starije osobe, porodice sa decom ili kao praktična investicija za izdavanje. Stan je funkcionalno raspoređen i odmah useljiv. Struktura i raspored: Odvojena spavaća soba Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 74,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju se nudi stan u izuzetnoj lokaciji, u samom centru Niške Banje, u blizini pešačke zone. Idealna nekretnina za sve koji žele miran život u blizini svih važnih sadržaja, sa neposrednom dostupnošću prodavnica, restorana i javnog prevoza. Karakteristike stana: Površina: 57 m²....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i za Probrane Kupce -065/385 8880 Prodajemo u srcu Palića Uknjižen Apartman 38 m2 u Vili na Izuzetnoj TOP-TOP LOKACIJIApartman je Dvosoban u prizemlju,Ekskluzivno Namešten bez ikakvog ulaganja i nalazi se u Vili koja je neposredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 98.000 €, 26,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odmah useljiv jednoiposobni stan, nalazi se u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i na desetak minuta hoda do samog centra grada. Pogodan kako za život tako i za izdavanje na dan ili na mesečnom nivou. Stan je uknjižen na 11m2, samo za kupce koji plaćaju iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109988.Izdaje se poslovni prostor (124m2), na prvom spratu stambene zgrade u centru Novog Sada, nadomak futoške pijace. Prostor je pogodan za mirne poslovne delatnosti i deo nameštaja može da se iznese iz stana. Dvorišno je orijentisan tako da Vam daje mir i privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.750 €, 105,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112046, III/, klima, lift, terasa. Izdaje se stan, 105m2, u blizini Bulevara Oslobođenja. PET FRIENDLY. Ovaj stan je dvostrano pozicioniran tako da 3 spavace sobe gledaju na dvoriste a dnevna soba na glavnu ulicu. Stan je dizajnerski i kvalitetno opremljen. Ima 1 kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJILokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace.grejanje je centralnoIDEALAN JE ZA ORDINACIJE,KANCELARIJE ILI MARKETLOKAL JE ODMAH USELJIVPosebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.100 €, 38,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Uknjižen dvosoban stan na početku ulice Miše Dimitrijevića. Visoko prizemlje. Ovaj stambeni prostor pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada u ponudi je stan sa jedne strane polusuteren,ukupno 90cm,a sa druge strane izlazak u dvorište. Stan je uknjizen,odmah useljiv. Za sredjivanje. Zgrada poseduje divno dvorište,oaza zelenila i mira. Pogodno za investiciju. Od prostorija poseduje:ulazni hodnik,toalet,kupatilo,kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 262)