• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eura do 2400 eura/m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eura do 2400 eura/m2 što manji" pronađeno 158 nekretnina - prosečna cena 1.938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 12 m2 u samom centru grada, nalazi se na drugom spratu, u zgradi postoji lift, uknjižen bez tereta, useljiv po isplati. Kontakt: 0693831003 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eura do 2400 eura/m2 što manji'
52.560 €
34.000 €
58.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u novoizgrađenom objektu na Kopaoniku. Vrlo atraktivno lociran, izvanredan za izdavanje, nalazi se u prelepom okruženju, sa panoramskim pogledom ka južnom delu planine. Apartman ima 29m2, po strukturi je jednosoban, nalazi se na drugom spratu, sastoji se od kupatila,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 34,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za Beograd apartman na Zlatiboru, vila Gomax II Rujanska 40. Uknjizen, 1/1, prvi vlasnik, drugi sprat, 34m2. Poseduje spa centar u prizemlju zgrade, parking sa rampom na daljinski, video nadzor na parkingu i po hodnicima zgrade, interfon, lift, smart sistem. Sastoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 250 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan u Mokranjčevoj, u blizini hotela Vidikovac, u zgradi bez lifta na drugom spratu, uknjižene površine 37m2 sa grejanjem na struju TA peć. Stan se sastoji iz dugačkog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom koja ima izlaz na terasu, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 98.900 €, 38,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 38m², na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Železničke stanice, Medicinskog fakulteta, Sajma i linija gradskog prevoza. Struktura stana: Ulazni hodnik Kupatilo Odvojena kuhinja sa trpezarijom Prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 98.000 €, 39,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122786, II/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju komforan jednosoban stan u ulici Pariske komune na drugom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Stan veoma lako može biti jednoiposoban. U blizini su Master centar Sajam, Medicinski fakultet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 98.000 €, 39,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u ulici Pariske komune na drugom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je odrzavana kao i stan. Stan ima hodnik, kupatilo, odvojenu kuhinju i trpezariju, dnevni boravak i terasu. Moguce je napraviti jednoiposoban stan. Grejanje je gradsko. Ispred zgrade parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 99.910 €, 39,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064386 - Uknjižen jednosoban stan blizu Sajma i Bulevara. Stan poseduje hodnik, kupatilo, odvojenu kuhinju i trpezariju, dnevni boravak i terasu. DrugI sprat sa liftom. Grejanje centralno gradsko. Zgrada je odrzavana kao i stan. Ispred zgrade parking i zelena povrsina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.500 €, 40,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122096, II/, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan manji dvoiposoban stan na Adicama u novijoj zgradi na drugom spratu. Stan je uknjižen i kompletno namešten. Ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan u strogom centru grada u ulici Strahinjića Bana u zgradi starije gradnje sa malim liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 41m2, sa grejanjem na struju (centralno grejanje isključeno). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama ,novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119722, II/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep nov stan, do sada neuseljavan sa parkingom u dvorištu. Stan se nalazi u potezu ulice Kopernikova. Stan se nalazi na drugom spratu i deo stana je pod kosinama, te ima površinu poda od 56m2, a uknjižen je na 43m2. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama, novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.940 €, 46,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo u srcu Južnog Telepa Uknjižen Jednoiposoban stan 46 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je svetao i funkcionalan kompletno je Renoviran nalazi se na Drugom spratu u manjoj zgradi ulične orijentacije,poseduje Dnevnu sobu sa odvojenom kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.900 €, 47,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!POVOLJNO!!! Predivno očuvan dvosoban stan starije gradnje na Detelinari.U stanu je kompletno zamenjena i postavljena nova PVC stolarija.Stan je na drugom spratu kvalitetno građene stare zgrade i do njega je dovoljno lagano popeti se i bez lifta, nije poslednji sprat, okružen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 120.510 €, 47,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan stan, polunamešten na drugom spratu sa liftom, sa terasom koja je zatvorena PVC stolarijom. Nalazi se u blizini Lidla i Železniče stanice. Uknjižen, moguća kupovima putem stambenog kredita. U dvorištu se nalazi parking za stanare. Postoji mogućnost kupovine garaže....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, terasom, kupatila i predsoblja. Lep porodični stan ,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan bez ulaganja.+++ Agencijska oznaka stana 1052222, Detelinara. Prodajem dvosoban stan na drugom spratu , bez ulaganja. Stan ima predsoblje, kupatilo, kuhinja odvojena sa trpezarijom., dnevna soba i spavaca soba. Polozaj stana je dvorisno, svetao i lepo sredjen.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom srcu Zlatibora Na izvanrednoj poziciji na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini početne stanice Gondole, Avantura parka, skijališta Obudojevica i niza drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Lokacija stana predstavlja dodatnu prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjižen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOŽE KREDIT ZA MLADE! Stan se nalazi na drugom spratu u urednoj zgradi sa ukupno četiri sprata. Potpuno je renoviran – od poda do plafona – i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120162, II/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan namešten dvosoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom i uknjižen je. Zgrada je novija i stan ima dve terase. U blizini je Lidl kao i autobuske linije. Odličan za život. Telefon. Više....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan površine 50m2 u Centru. Uknjižen. Drugi sprat. Ima terasu. Odlična lokacija, strogi Centar, na 300m od Gradske kuće. Idealno i kao investicija za iznajmljivanje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, dvosoban, uknjižen stan 50m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift u zgradi. Stan je u dobrom stanju, ima terasu sa hladnom ostavom, gleda na dvorište-mirna strana, nameštaj ostaje. Mogućnost parkinga u dvorištu. Cena 128 750eu - DOGOVOR.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063558 - Uknjižen dvosoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100406 - Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na Top Lokacijistan se nalazi u zgradi novije gradnje na Drugom spratu ulićne orijentacije,gleda na Bulevar ima Lepu Terasugrejanje je centralno gradskozgrada ima Lift više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 53 m², smešten na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u srcu Grbavice, na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara. Ovaj stan pruža mogućnost lakog prilagođavanja potrebama stanovanja ili poslovanja. Klimatizovan je i poseduje terasu. Nalazi se u samom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 158)

<< <1 2 3 4> >>