• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 uknjižen što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 uknjižen što veći" pronađeno 6 972 nekretnina - prosečna cena 2.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • klima
    • namešten
    • 3.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 401.700 €, 132,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, komforan četvorosoban stan u blizini centra Novog Sada. Stan se nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica u gradu, u veoma dobro održavanoj zgradi, pogodan za porodično stanovanje. Stan poseduje komforan dnevni boravak i dve odvojene spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.100 €, 132,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u urbanoj vili,132m2-Petrovaradin Prodaje se nov stan u Petrovaradinu sa tri odvojene spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom,kuhinjom,dve terase od kojih je jedna 16m2 i ide gratis uz stan,dva kupatila(jedno sa tuš kabinom,drugo sa kadom). Stan poseduje i ostavu sa gasnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 401.700 €, 132,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja izuzetnog rasporeda i funkcionalnosti sa velikim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom, dva kupatila sa jakuzi kadama, sobe nisu prolazne. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 uknjižen što veći'
125.400 €
476.000 €
450.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran i svetao petosoban stan površine 132m², nalazi se na trećem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu prirodnu osvetljenost tokom celog dana. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, svetao stan, dvostrano orjentisan. 2 mokra čvora, 2 terase, 2 francuska balkona. Zgrada sa liftom. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku. Stan je uknjižen na 26m2, čeka se rešenje iz Katastra nepokretnosti koje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 132,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od magistarlnog puta Kragujevac Kraljevo. Na placu se nalazi i ozidana i ukrovljena kuća, koja u osnovi ima 91 m2. Građena je po građevinskoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Saborne crkve i pešačke zone. Stan ima 132m2, po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa delom za kuhinju, tri spavaće sobe, kupatila i ostave. Mogućnost da se prepravkama....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 135.960 €, 132,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višenamenski ulični lokal na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu. Lokal je uknjižen, u radu je bio kao kafić. Prilika .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 407.880 €, 132,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*-*-* Višenamenski ulični lokal na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu. Lokal je uknjižen, u radu je bio kao kafić. Prilika ! *-*-* Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 390.000 €, 132,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 132m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju prostranog četvorosobnog stana, fenomenalnog rasporeda na odličnoj lokaciji, preko puta Dunavskog parka i pored Izvršnog veća. Prodaje se polunamešten sa kuhinjom i ugradnim nameštajem. Stan je bez većih ulaganja. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 259.000 €, 132,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, uknjižen stan. Na mirnoj lokaciji u blizini vrtića, škola, prevoza i marketa. Funkcioniše kao dve zasebne stambene jedinice a uz minimalna ulaganja može se izdvojiti i treća stambena jedinica. PROSTORIJE: I NIVO - predsoblje, hodnik, dve kuhinje, dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 131,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1051716 - Uknjižen salonski stan u samom centru grada..Sastoji se iz pet soba, 2 ulaza, 2 kupatila, 2 kuhinje. Tavanski deo od 100m2 u sirovom stanju i postoji dozvola za stambeno poslovni prostor. U suterenu podrum od 40m2. Parking mesto u dvorištu zgrade pripada....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 178.000 €, 131,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan, cetvorosoban, odmah useljiv u blizini kulturnog centra i setalista, vlasnik 1/1 uknjizen. Poseduje parking mesto, dvoriste i podrumsku prostoriju 7mkv., dve terase. U prizemlju stana hodnik dnevni boravak, odvojena trpezarija i kuhinja, terasa kao i kupatilo sa tus kabinom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 499.250 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptitan salonac u preivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka+++ Agencijska oznaka stana 1064128, Novi Sad, Centar, 131 m2, troioposoban, prvi sprat. Izvrstan raspored prostorija, Visina plafona 320 cm, salonac kaotakav. Kompletno adaptiran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 495.000 €, 131,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan salonac na jednoj od najtraženijih lokacija - Krunskom vencu. Stan je veličine 130m2 mereno, a uknjižen je na 111m2. Nalazi se na trećem spratu od četiri u zgradi od samo četiri stana. Na samom ulazu u stan je prostran hodnik sa ugradnim ormarima i prostire se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 499.240 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, RETKO U PONUDI! Uknjižen, komforan troiposoban salonski stan u centru grada ( blizina Dunavskog parka ). Prvi sprat, terasa, ostava, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska oznaka 1003461. Kontakt - Aleksandar, tel. 063/777-6233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan, idealnog rasporeda sa lepom komfornom terasom, lepog enterijera, uknjižen, u lepoj zgradi na atraktivnoj lokaciji. Prodaje se komplet namešten sa garažom. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 600.000 €, 130,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odličan lokal površine 130m2 na prometnoj lokaciji nadomak ugla Batutove i Dimitrija Tucovića ispod KBC e Zvezdara, okružen svom neophodnom infrastrukturom Lokal je potpuno opremljen kao kafić-restoran i prodaje se sa svom kuhinjskom opremom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene po posebnom zakonu, i u vlasništvu su 1/1, dok je vlasništvo na placu sa obimom udela 344/390. Grejanje podno. Prva kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.550 €, 130,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, ulica Branislava Bukurova. Uknjižen troiposoban stan u poznatom, ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo. Lepa i mirna lokacija, nadomak grada, izolovana od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 321.400 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Grbavici od 130m2 uknjižen 1/1, na jednoj etaži na 4 spratu. Stan je dvostrano orjentisan i dobrog je rasporeda sa dva sanitarna čvora. U jednom kupatilu i dve spavaće sobe su blage dekorativne kosine., a prozori su krovni. Prodaje se kompletno namešten, osim par komada....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, Centar, 188.000 €, 130,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji,u mirnom delu centra grada,izdvojen od guzve,okruzuju ga tri parka i zelene povrsine okolo zgrade,jednostavno elitno naselje za miran zivot,u blizini su dve osnovne skole,vrtic,crkva i sve ostaloStan se nalazi na izuzetnoj lokaciji,u mirnom delu....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 150.000 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva lokala, svaki po 65m2 korisne površine, sa podrumskim (magacinskim) prostorom površine 68m2. Postoji mogučnost spajanja lokala i dobijanja većeg poslovnog prostora od 130m2. Svaki lokal ima po dva mokra čvora, tako da mogu lako da se podele i na po dva manja, ako namena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 620.000 €, 130,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.5, 130m2 (terasa), EG, 1/2, lift, telefon interfon, podrum. Uknjižen na 122m2. 🏠 Na prodaju – Ekskluzivan salonski stan, Rige od Fere, 130 m² + terasa 🌳🌇 Na prodaju izuzetan salonski stan u ulici Rige od Fere, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica centra Beograda, sa drvoredom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 222.500 €, 130,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, 195 m2, dvojne kuće +++ Agencijska oznaka 3045022, Telep, Oglašavamo prodaju dela kvalitetne dvojne kuće, sa propadajućim delom parcele od 170 m2. Oba dela kuće su identična. Kuca ima 4 etaze. Podrum odlicno izolovan sa prirodnim svetlom. Koristi se kao kuhinja i biblioteka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.390 €, 130,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na odlicnoj lokaciji, u tri nivoa, deljiv na dve manje stambene jedinice. Povoljno! Uknjižen četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji. U prirodi ima oko 130m2, kosine koje ne remete funkcionalnost stana. (U Katastru uknjižen na 98m2) Neposredna blizina Centra, Bulevara, Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 460.000 €, 130,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran četvorosoban stan u mirnom delu Banovog Brda u neposrednoj blizini Košutnjaka. Stan se nalazi na drugom spratu trospratnice bez lifta, sam je na etaži i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kaminom, kompletno opremljene kuhinje i tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 200.000 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89061, SUT/II, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku! Stan u centru Starog grada, Kalemegdan- Rige of Fere ulica! Stan je kompletno renoviran, uknjižen, sa izuzetnim rasporedom prostorija. Nalazi se na prvom spratu prelepe zgrade koja se nalazi odmah kod malog platoa ispred Kalemegdana. Zgrada je salonska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.240 €, 130,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Raspored je idealan i kvadratura je maksimalno iskorištena. Ogroman dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ima 50m2, dok spavaće sobe imaju 15m2, 17m2 i 10m2. Prodaje se sa komplet nameštajem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 130,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119047, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, garaza, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Na samom uglu Milana Rakića i Mite Ružićaobjekat ima dve etažeprizemlje ima poslovni prostor od 59m2(garaža,radionica,magacin,m.čna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 680.000 €, 130,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan salonski stan u odličnoj zgradi i na odličnoj lokaciji. Blizina pozorišta, Knez Mihailove, Kalemegdana, Skadarlije, pijace, a i Dunav nije daleko. Petosoban po strukturi, svetao i sunčan, četiri klime. Parking zona. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, četiri....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.940 €, 130,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 130,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji, u strogom centru, pogled ka Rimokatoličkoj crkvi imena Marijinog (Katedrali), sa jedne strane i Petrovaradinskoj tvrđavi sa druge strane. Stan je uknjižen na 79m2, gornji deo je na legalizaciji. Fenomenalan prostor, ogroman dnevni boravak iz dva nivoa, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 130,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91795, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada na najvišoj koti Košutnjaka sa fenomalnim pogledom na sve strane svetadeluxe renoviran u potpunosti,u stanu postoji i kamin koji je u funkciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 613)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>