• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 prizemlje do 2200 eura/m2 pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje do 2200 eura/m2 pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 prizemlje do 2200 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 prizemlje do 2200 eura/m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 114.167 € na 116.596 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.596 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.738 €
08.02.2026 - 114.167 €
13.03.2026 - 116.596 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 132.877 € na 138.655 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.655 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.877 €
18.03.2026 - 138.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2. 0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 126.170 € na 136.400 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 136.400 €, 62,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 126.170 €
23.02.2026 - 136.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u izgradnji, Adice, površine 50m2. Zgrada spratnosti P+1+Pk U ponudi dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine garaže u prizemlju zgrade. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 104.500 € na 110.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 104.500 €
23.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 109.318 € na 111.644 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.644 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 106.992 €
08.02.2026 - 109.318 €
13.03.2026 - 111.644 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 144.503 € na 147.578 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 147.578 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 141.429 €
06.03.2026 - 144.503 €
18.03.2026 - 147.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 123.289 € na 125.913 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.913 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 120.666 €
08.02.2026 - 123.289 €
18.03.2026 - 125.913 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 60.000 € na 61.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 47.850 €
05.12.2025 - 53.025 €
07.12.2025 - 53.100 €
14.12.2025 - 48.200 €
18.01.2026 - 52.000 €
25.02.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajna, sa funkcionalnim stanovima malih kvadratura. Realizacija projekta se očekuje do leta 2026. godine, kada će kupci moći da se usele....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 42.500 €
17.09.2025 - 42.900 €
16.01.2026 - 44.200 €
22.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 prizemlje do 2200 eura/m2 porasla cena (232)
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje do 2200 eura/m2 (2574)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>