• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći 2.sprat" pronađeno 49 nekretnina - prosečna cena 2.061 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, FARKAŽDIN, 117.420 €, 132,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu. U prirodi ima više kvadrata, cca 420m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 95.000 €, 132,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 117.420 €, 132,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ovu impozantnu dvospratnu kuću u Farkaždinu. Sa svojih približno 420m2, ova kuća se ističe svojom prostranošću i funkcionalnošću. Smestila se duž uličnog dela parcele i poseduje tri kolska ulaza, što pruža praktičnost i pristupnost. Ukupno ima sedam soba,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći 2.sprat'
200.000 €
270.000 €
600.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 222.500 €, 130,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, 195 m2, dvojne kuće +++ Agencijska oznaka 3045022, Telep, Oglašavamo prodaju dela kvalitetne dvojne kuće, sa propadajućim delom parcele od 170 m2. Oba dela kuće su identična. Kuca ima 4 etaze. Podrum odlicno izolovan sa prirodnim svetlom. Koristi se kao kuhinja i biblioteka.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K604 Velika, manja kuća, garaža i pomoćna zgrada se nalaze na ograđenom placu u sklopu imanja površine 2 hektara u Selevcu. Priključak na auto-put je udaljen oko 7 km, te se do Beograda stiže za, svega, 50 minuta. Odlična lokacija i ponuda za život na selu, u prirodi i na čistom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 282.500 €, 106,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063922, Novi Sad, Telep, 106m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 493.000 €, 106,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodnična kuća na Lepoj lokaciji, Bez većih ulaganja, Salajka, 106m2 +++ Agencijska oznaka stana 3045014, Salajka, 106m2. Oglašavamo prodaju dvojne kuće na dobroj lokaciji. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom sa izlazom na terasu koja glada na dvorište, spavać sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 282.500 €, 105,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelenila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100770, Novi Sad, Telep, 106m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 226.600 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična spratna kuća na odličnoj lokaciji. Uknjižena na vlasnika 1/1! Kuća se sastoji iz tri etaže-na visokom prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo i prostrana terasa sa izlazom u prelepo dvorište. Prvi sprat je predviđen za odmor u komfornoj dnevnoj sobi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.400 €, 100,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063921, Novi Sad, Telep, 100m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.400 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100769, Novi Sad, Telep, 100m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 251.500 €, 95,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK Novi Sad, deo Podbare blizu Keja , ulica Marka Miljanova.Odlican, komforan, 4.0 cetvorosoban KOMPLETNO NAMESTEN stan, 95 kv.m., na veoma atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina strogog centra, keja (5 min peske), skola, vrtica, vise marketa, gradskog prevoza. Nalazi se na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.600 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan, 93m2 sa velikim dvorištem - Dedinje. Ovaj luksuzno opremljen stan se nalazi u jedinstvenom kompleksu apartmana u neposrednoj blizini Belog Dvora na Dedinju. Ono što ga čini posebnim je stil života koji nude lokacija okružena zelenilom, i veliko privatno dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA. . . . . Oglašavamo prodaju , i početak izgradnje Stambenog Objekta Su+Pr+1+Povučena etaža u Novom Sadu - Veterniku, Dunavska 8 , neposredna blizina osnovne škole i vrtiće, Futoškog puta. Grade se dve lamele, jedna pored druge sa dva ulaza. Po svakom ulazu biće tri....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 113.300 €, 90,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO!! Fantastična kuća za višečlanu porodicu. Gradjena od cvrstog materijala, drvena stolarija u odličnom stanju, uz odredjena ulaganja se dobija odličan prostor. U polusuterenu se nalazi veliki dnevni boravak koji može poslužiti za okupljanje porodice i prijatelja za proslave....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u mirnom delu Zlatibora, na samom ulazu u kompleks Zlatiborski konaci preko puta. Po strukturi je duplex veličine 90m2 i nalazi se na drugom spratu, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila, dva hodnika i terasu. Moguće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje i tri sprata (treći je povučeni), sa po jednim parking mestom. Postoji i mogućnost lake deobe stana na dve manje stambene jedinice, po želji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.300 €, 83,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063912, Novi Sad, Telep, 83 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.300 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100760, Novi Sad, Telep, 83 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100766, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.500 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063919, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 79,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem. U prizemlju kuće nalazi se lokal sa portalom do ulice, koji predstavlja jedinstven prostor sa mokrim čvorom i podrumskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.650 €, 77,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063915, Novi Sad, Telep, 77 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.650 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100764, Novi Sad, Telep, 77 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Uknjižena dvojna kuća fizičke površine 272m2 u Futogu, na placu površine 402m2. Objekat Po+P+2+T sa centralnim kombinovanim grejanjem ( gas, struja, čvrsto ). Podrum ispod čitave kuće ( kotlarnica, ostava ), prizemlje ( wc, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, terasa ), prvi sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 58,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina stana je 58m2. Stan je kompletno renoviran, još uvek su radovi u toku. Prostor čine tri prostorije, kuhinja i dva kupatila. Grejanje je na struju inverter klima. Nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 53,36m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, prvom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, kompletno namešten stan u luksuznom kompleksu Knežev park Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade Potpuno je nov, prelepo sređen i opremljen novim nameštajem Zgrada poseduje dva lifta Stan je useljiv od 01.10 Dozvoljeni mali psi, na zalost mace ne Prednost imaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana sa parking mestom, na Novoj Detelinari.Može i zamena za manji stan, isključivo u prizemlju i doplata.Stan se nalazi na drugom spratu i odličnog je rasporeda prostorija, iako je 45m2 stiče se utisak mnogo većeg prostora. Poseduje dve komforne sobe, odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji, izdaje se kompletno namešten, moderan jednoiposoban stan sa obezbeđenom garažom. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade sa svega nekoliko stanara, u mirnom i urednom okruženju koje pruža osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 87.300 €, 43,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 43.64m2(terasa 2.38), norveški radijatori, I/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>