• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 pala cena

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 170.000 €
17.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u Novim Banovcima, u naselju blizu Dunava. Blizu autobuske stanice , škole , ambulante.. Stara gradnja, smeštena na 4,5 a, ograđena ima pomoćni objekat 76m2. Kuća u prizemlju ima dve sobe , kuhinju I kupatilo. Na spratu tri sobe, dve terase , kupatilo. Kuća je u dobrom stanju,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 250.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BANJA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 280.000 €
06.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129224, 5a, kanalizacija. Kuca se nalazi na najlepsem i najmirnijem delu Višnjičke banje gde su vetrovi ruza i prelep pogled na Dunav i okolinu. Novosagradjena 4.0 kuća na II nivoa, 120 kvm,na placu od 4a, ogradjen, useljiva uz dodatna manja ulaganja uključujući i fasadu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena je na 11,5 ari šireg, kultivisanog placa punog velikih trešanja i drugog voća sa manjim zidanim objektom izvrsnim za uzgoj kokica. Plac....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 440.000 € na 430.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 440.000 €
13.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 4.0, 120m2(Galerija 10m2), EG, I/II, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 110m2. Luksuzan salonac u samom centru Zemuna, u Ulici Glavna, u delu kod trga ,,Muhar,,. Visina do plafona od 4m stanu daje glamur i monumentalan izgled koji je dodatno pojačan arhitektonskim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 420.000 € na 400.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 420.000 €
20.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3. 0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šantićeva, 4/5, eg, uknjižen-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odličnoj lokaciji na Dorćolu, u Šantićevoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na čijim vratima je interfon. Spoljni zidovi....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 247.200 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 120,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 247.200 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo pravi porodični stan u Novom Sadu koji se nalazi na Novoj Detelinari. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi novije gradnje, na trećem spratu koji je ujedno i poslednji. Stan je triplex i sastoji se od tri nivoa koji su spojeni stepenicama, pa više imate....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 184.900 € na 169.999 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 169.999 €, 120,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 195.000 €
25.01.2026 - 184.900 €
25.02.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na super lokaciji u Batajnici, prodaje se vertikala kuće od 120m2 (četverosoban stan) + garaža od 23m2. + potkrovlje od 49m2 koje nije legalizovano. U dvorištu ima zasebna kuća od 54m2 + 16m2 podruma koja je u fazi legalizacije. Kuća je gradjena 80-tih, 2003 i sledećih godina kompletno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Denkova Bašta, 170.000 €, 120,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 195.000 €
15.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća na Zvezdari kod Arhitektonske škole. Sastoji se od podruma, prizemlje u okviru koga je hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, ostava i kupatilo. Na spratu su dve spavaće sobe, kupatilo i lep prostor koji može biti radna soba, salon. Iznad je tavanski prostor.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 pala cena (4567)
  • oglasi.rs do 120 m2 (50935)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>