• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 111,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 111m2, na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno prostran i funkcionalan, jugo-zapadne orjetnacije. Na ulazu je hodnik iz koga se ulazi u gostinski toalet i dve spavaće sobe. Jedna spavaća soba je u posebnom degažmanu ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda parka Čair, Kliničkog centra, centra grada Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 47 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, superkomforan stan u novoj urbanoj vili na Zlatiboru, u ul. Zlatiborska pletilja. Stan se nalazi u prizemlju urbane vile, koja ima ukupno pet stanova u zgradi, sa prijatnim komšijama. Zgrada ima svoje dvorište, mesto za sedenje i odmor i parking mesto. Okruženje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Zlatibora u naselju Đurkovac Jedno od najpoznatijih naselja na Zlatiboru na samo 400m od jezera, trga, parka i mnogih drugih sadržaja Stan ima 41m1 Nalazi se na 4 spratu u novoj zgradi sa 6 spratova Zgrada ima lift Po strukturi je 1.5soban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120958, PR/, klima, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 38.000 €, 19,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88612, SUT/, telefon, uknjižen, stara gradnja. Prodaje se garsonjera kod Sajma, preuredjenu od garaze a uknjizenu kao stambeni prostor 1/1. Izuzetna lokacija sa veoma malim rezijskim troskovima. Gradsko grejanje, protocna topla voda, prikljucak za kablovsku i fiksni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119083, III/III, uknjižen, parking. Prodaje se neuseljavan dvosoban stan 40m2 u novogradnji na Klisi. MOŽE KREDIT ZA MLADE. Stan se nalazi u lepoj dugačkoj zgradi u mirnoj ulici nedaleko od Temerinskog puta. Pošto se nalazi na trećem spratu bez lifta, može biti interesantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan troiposoban stan, uknjižen 1/1. Jedinstvena ponuda, svega 3 minuta do Kej-a. Stan je na dve etaže, na prvoj etaži se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća soba, ostava i garderober, na drugoj etaži dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen (2427)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>