• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen" pronađeno 2 160 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 34,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru, u okviru naselja Rujno Na samo 10tak minuta hoda od centra, u blizini parka Velika livada, poznatog restorana Miris dunja i mnogih drugih turističkih i ugostiteljskih sadržaja u ponudi Zlatibora Stan ima 34m2 Nalazi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Kalman kompleksu, u mirnom delu Zlatibora,na samo par minuta lagane šetnje od kraljevog trga,pocetne stanice gold gondole,u blizini je aroma market,kao i talija ketering i restoran koliba kod Milunke. Stan je orjentisan sa pogledom na obudojevicu. Stan je veoma prostran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen'
206.000 €
120.000 €
72.000 €
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u jednoj od najlepših ulica iza Banovine. Kej istrogi centar kao i Dunavski park na 1 minut hoda. Agencijska oznaka stana 1099168, Novi Sad, Centar, 103 m2, četvorosoban ( i još soba garderober), četvrti sprat. Dupleks stan sa tri spvaće sobe, 2 velika kupatila, i dve polusobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda parka Čair, Kliničkog centra, centra grada Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 47 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan, na top lokaciji u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak nekretnine se nalazi i tržni centar ,, Delta Planet '', Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112774, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se DUPLEX, 65m2, na Limanu. STAN ZA MLADE - UKNJIZEN. Fantastican stan, na VII, poslednjem spratu. Novo uradjena hidroizolacija. Zgrada je uradjena kvalitetnim materijalima. Ima 2 lifta. Ovaj porodican....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u vikend naselju pored magistralnog puta. Apartman ima 35 m2, prostorije :predsoblje,dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i terasu. Na idealnom prvom spratu. Posedujem i parking obezbedjen rampom. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Papiri uredni. Cena 70000€ Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006995Dvoetažni stan koji se nalazi u Starom gradu, u najlepšoj ulici u Novom Sadu, u ullici nadomak Keja i osnovne škole, a punoj zelenila. Stan je odličnog rasporeda, dupleks stan bez kosina. Uknjižen. Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od DUNAVSKOG PARKA, KEJ-a, IZVRŠNOG VEĆA, SPENS-a.. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa; u donjem delu su pretsoblje, kuhinja sa trpezarijom sa francuskim balkonom, veliki dnevni boravak, sp.soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking. UKNJIŽEN MOGU KREDITNI KUPCI CENA NIJE FIKSNA. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban, lako adaptibilan stan u najpopularnijem delu Batajnice - u zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je uknjižen na 50m2 (plus terasa 5m2) i moguća je kupovina putem kredita. Izvorno, dobro očuvano stanje Kuhinja sa trpezarijom izdvojena - mogućnost adaptacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, SPENS površine 103m2. Stan je Duplex-bez kosina u zgradi bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Spensa i Keja. U ceni je nameštaj u stanu.U podrumu je prostor za bicikle kao i izdvojen prostor koji pripada predmetnom stan.Tražena lokaciji. Svi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U starijoj zgradi, ali odlicno odrzavanoj, prodaje se klasican dvosoban stan. Iz hodnika u sve prostorije se ulazi. Izdvojena kuhinja sa spajzom. Na terasu se moze izaci i iz kuhinje i iz dnevnog boravka. Grejanje je na gas, etazno sa novim aluminijumskim radijatorima. Sami regulisete....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber", zaštićena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, kupatila i ostave. Gore je velika spavaća soba sa zastakljenom terasom, radna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan 4.0 stan na dobroj lokaciji, bez dodatnih ulaganja eventualno higijensko krečenje. Pripadajući podrum, ostava, francuski balkon.Zgrada bez lifta. Uknjižen na 70m2-u ukupnu kvadraturu od 115m2 ulazi i adaptirana terasa od 45m2. Agencijska provizija 2%//Agent:065/3160873//....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120958, PR/, klima, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 111,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 111m2, na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno prostran i funkcionalan, jugo-zapadne orjetnacije. Na ulazu je hodnik iz koga se ulazi u gostinski toalet i dve spavaće sobe. Jedna spavaća soba je u posebnom degažmanu ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne škole ´ Vuk Karadžić ´, centra grada, glavne autobuske i železničke stanice. Po strukturi dvoiposoban, uknjižen na 74m2 (podne površine 84m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119083, III/III, uknjižen, parking. Prodaje se neuseljavan dvosoban stan 40m2 u novogradnji na Klisi. MOŽE KREDIT ZA MLADE. Stan se nalazi u lepoj dugačkoj zgradi u mirnoj ulici nedaleko od Temerinskog puta. Pošto se nalazi na trećem spratu bez lifta, može biti interesantan....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju poslovni prostor u samom centru Zlatibora Na odličnoj lokaciji u strogom centru u neposrednoj blizini hotela Mona, jezera i trga Poslovni prostor se nalazi u prizemlju novije zgrade sa 5 spratova Ima 60m2 Trenutno funkcioniše kao dva nezavisna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 38.000 €, 19,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88612, SUT/, telefon, uknjižen, stara gradnja. Prodaje se garsonjera kod Sajma, preuredjenu od garaze a uknjizenu kao stambeni prostor 1/1. Izuzetna lokacija sa veoma malim rezijskim troskovima. Gradsko grejanje, protocna topla voda, prikljucak za kablovsku i fiksni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116323, I/II, terasa, uknjižen, garaza. Novogradnja. Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja su prostrani i pružaju mogućnost da se podele u dve zasebne celine. Kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, ulični lokal, 31m2 u blizini pešačke zone pogodan za sve tihe delatnosti, advokatske kancečarije, za frizerske salone, kozmetičke salone Lokal, pored glavne prostorije poseduje i toalet sa predprostorom sa lavaboom, prostoriju koja moze da se koristi kao ostava i deo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Zlatibora u naselju Đurkovac Jedno od najpoznatijih naselja na Zlatiboru na samo 400m od jezera, trga, parka i mnogih drugih sadržaja Stan ima 41m1 Nalazi se na 4 spratu u novoj zgradi sa 6 spratova Zgrada ima lift Po strukturi je 1.5soban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 40.000 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zajedničkom dvorištu sa pripadajućim delom dvorišta na korišćenje.Odlična infrastruktura,blizina prevoza,marketa.Potrebna je adaptacija objekta. Uknjižen kao idealni deo zgrade, shodno tome nije moguća kupovina iz stembenog kredita, samo za keš kupce. Idealno za....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 254.000 €, 127,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo stan uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi u zgradi izgrađenoj 1910 godine, pod zaštitom države kao spomenik kulture. Renoviran je 2022. Promenjene vodovodne i elektro instalacije, keramika i sanitarije, PVC stolarija. Krov je kompletno rekonstruisan. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.000 €, 76,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep svetao stan dvostrano orijentisan sa lepim rasporedom prostorija.Vlasništvo je 1/1 uknjižen tako da postoji mogućnost kupovine na kredit. Za više informacija možete dobiti na tel 060 6393398 Dragan Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa pogledom na BW za kompletno renoviranje, uknjižen je na 107m2 mereno ima 110m2, 3m2 je lodja nije uknižena koja je zastakljena.Stan se nalazi na poslednjem spratu odlicno odrzavane zgrade sa liftom. Obezbeđen parking prostor pod rampom za stanare zgrade. U stanu postoji pet....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u jednoj od najlepših ulica iza Banovine. Kej istrogi centar kao i Dunavski park na 1 minut hoda+++Agencijska oznaka stana 1062320, Novi Sad, Centar, 103 m2, četvorosoban ( i još soba garderober), četvrti sprat. Dupleks stan sa tri spvaće sobe, 2 velika kupatila, i dve polusobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjizen,savremen,svetao,stan u dva nivoa sa trajnim lepim pogledom.Stan se sastoji od predsoblja,dnevne sobe,kuhinje,kupatila,stepenica sa ogradom i galerije (radna/spavaca soba).Ugradjena je italijanska sigurnosna brava Mottura. Najvece vrline stana su pazljiva ocuvanost,centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u lepom delu naselja Kumodraž, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen na 48m2 a mereno je 60m2. Grejenje je EG na struju. Iz hodnika se ide u sve prostorije. Odmah useljiv. Agent Ljiljana Jovanović Jovičić. tel. 065/231-77-34 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.999 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux jednoiposoban stan na III spratu novosagrađene zgrade (zgrada useljena jula 2021. godine). Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na norveške radijatore, stolarija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.960 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 573)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>