• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 226.600 € na 247.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 247.200 €, 116,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2024 - 226.600 €
13.05.2026 - 247.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću na mirnom mestu u Sremskim Karlovcima. Nekretnina odlična za život porodice. Nalazi se u izdignutom delu Karlovaca u slepoj ulici i ima predivan pogled na Dunav. Kuća se sastoji od 5 soba, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 209.000 € na 228.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 228.900 €
13.05.2026 - 209.000 €
20.05.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vrlo komforan funkcionalan stan povrsine 109m2, u naselju Nova Galenika, Zemun. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje, dnevnog boravka, cetiri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRČIN, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u miru. Malo dalje od grada, a blizu. Odlicna investicija moze se izdavati na dnevnom nivou, ali i za zivot fantasticna. 1/1 sve, posao se moze....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 42.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 96.000 € na 115.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.700 €, 89,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 85.000 €
30.04.2023 - 96.000 €
17.05.2026 - 115.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+34%

Promena cene sa 119.000 € na 160.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SURČIN, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2024 - 119.000 €
20.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248 VP/0 Barska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 90.000 €
22.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 71.000 € na 80.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2023 - 60.000 €
05.04.2024 - 55.000 €
30.01.2026 - 71.000 €
20.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je pregradiv....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen porasla cena zadnjih 14 dana (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>