• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen dvorište

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen dvorište" pronađeno 157 nekretnina - prosečna cena 1.575 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, INĐIJA, 178.000 €, 131,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan, cetvorosoban, odmah useljiv u blizini kulturnog centra i setalista, vlasnik 1/1 uknjizen. Poseduje parking mesto, dvoriste i podrumsku prostoriju 7mkv., dve terase. U prizemlju stana hodnik dnevni boravak, odvojena trpezarija i kuhinja, terasa kao i kupatilo sa tus kabinom,....

 
 
 
  Stan, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen dvorište'
119.000 €
165.000 €
267.000 €
  Stan, VRŠAC, Centar, 228.000 €, 129,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114174, 10a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, parking, dvorište/bašta, cela. Prelepa i luksuzna kuća na samo 86km od Beograda. Smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na okolne vinograde i blagi brežuljci koji okružuju grad. Kuća je moderna,....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 136.000 €, 122,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81837, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Prelepa kuca,na odlicnoj lokaciji,u zavrsnoj fazi gradnje,zidana na gradjevinsku dozvolu,uknjizba se....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 90.000 €, 122,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112806, 8a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Kuca kao ekonomski objekat sa gradjevinskom dozvolom kao i svim prikljucima. Plac je 8a dok postoji....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 99.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89118, 14a, struja, uknjižen, dvorište/bašta, cela. ZONA TURISTIČKO SPORTSKO-REKREATIVNOG KARAKTERA Gradsko građevinsko zemljište površine 1380m2 i to: Zemljište pod zgradom i drugim objektom površine 77m2 uknjiženih sa porodičnom stambenom zgradom, zemljište pod zgradom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 179.400 €, 115,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u odličnom stanju, izolvana, sa velikim dvorištem na kome se nalazi još jedan stambeni objekat (sa slike) nedovršen a uknjižen. U kuću se ulazi sa trema u hodnik.Odatle se ulazi u sobe, dnevni boravak ili kupatilo. Središte kuće čini veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.000 €, 115,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119766, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, tavan. ✨ Renovirana 5-osobna kuća na Telepu, u veoma lepoj, mirnoj ulici, sa malo saobraćaja, na par minuta od bul. Patrijarha P. Pavla, osnovne škole i crkve. Bruto površina je 148m2, a korisne, stambene površine 115m2.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 55.000 €, 115,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121323, 8.67a, spratna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikend kuća u izgradnji, u popularnom vikend naselju Mandjelos. U ponudi su dve parcele od po: 867m2 i 800m2, jedna....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine 114m² na prostranom placu od 16 ari u samom centru mirnog i zelenilom okruženog mesta Progar. Idealna za porodični život, ali i kao vikendica ili manja poljoprivredna investicija. Na placu se, pored uknjižene kuće, nalaze i letnja kuhinja, kao i garaža, što....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis nekretnine: U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra na obali reke Tise, nalazi se salonski stan u vili renomiranog arhitekte, koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične vile,....

 
 
 
  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra i obale reke Tise, nalazi se stan koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične kuće, ovaj trosoban stan pruža osećaj privatnosti i mira, dok....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.000 €, 110,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstveni stan s mnogo potencijala, na odličnoj lokaciji! Stan je dvostrano orijentisan, manja terasa gleda ka ulici, a velika terasa izlazi na zadnju stranu zgrade, sto je praktično čini dvorištem. Uknjižen je na 66m2 (mereno 79m2), manja terasa ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(dva stana uz doplatu), mogućnost proširenja, deljiv, horizontala. Parcela na kojoj....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gradskom kvartu, okružen zelenilom, idealan za miran porodični život. Stan je na 4. spratu, a sprat iznad su ostave koje pripadaju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 180.000 €, 104,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U zajedničkom dvorištu su 2 kuće, sa posebnim ulazom i strujomerima. Dvorište je ograđeno, ima sopstvenu ,kolsku, kapiju, u njemu je i ostava-šupa. Veća kuća se sastoji se dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Manja kuća se sastoji od sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 199.000 €, 103,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u kući na Ledinama. Poseduje svoje dvorište. Nalazi se u neposrednoj blizini Hotela MAR. Stan je trosoban. Za sve dodatne informacije pozovite na broj 063/413-113 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, PRNJAVOR, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi na Liparu,posle Šuplje Stene,blizu Prnjavora a pre Trešnje. Gradnja je 2009,završeno 2010. U prizemlju je oko 100 kvm neto,a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 62.000 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119960, 18a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Duvanište. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće sa zasebnim ulazom. Korisna površina stana je 64,22m2 i uknjižen je u katastru kao stan 1 od 23,73m2 i stan 2 od 40,49m2 . Jedan stan je funkciji dvosobnog stana sa izalzom na dvorište oko 15m2,....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 48.000 €, 99,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stepanovićevo, na 25km od Novog Sada prodaje se kuća sa okućnicom u mirnom delu u samoj blizini centra.Kuća je prizemna, starije gradnje, uknjiženo 99m2. Pored kuće uknjiženi prateći objekti u površini od 40m2. Dvorište je podeljeno na dva dela, deo oko kuće i posebno ekonomsko dvorište....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.000 €, 99,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17163 Kuća 99m2 uknjižena sa pomoćnim objektima koji uknjiženi 139m2.Kuća ima prelepo i veliko dvorište koje je ogradjeno. Stolarija je drvena a ulazna vrata su aluminijumska., podovi su laminat i pločice, voda je gradska, struja je trofazna i septićka jama. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.800 €, 98,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternik DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u kertvarošu, potpuno opremljena, poseduje prizemlje i dva sprata. Podovi parket i pločice, vrata i prozori pvc, grejanje centralno na gas. Kuća poseduje veliki balkon sa koga se izlazi u dvorište gde se nalazi zidani roštilj i šupa, kuća ukupno ima 160 m2 s balkonom koji je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u ulici kod Banovine, stvoren za poslovnu delatnost, ordinaciju, advokatsku kancelariju i slStan ima izlaz na fantastično uređeno dvorište, kome imaju pristup samo stanari.+++Agencijska oznaka stana 1028308, Novi Sad, Centar, 97 m2, trosoban, prizemlje. Oglašavamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predivan četvorosoban stan na idealnoj lokaciji - Liman 5, blizina kružnog toka, gimnazija, marketi, autobuske stanice Tiha, manje prometna ulica. Prostran stan od 96 kvadrata poseduje svetao dnevni boravak sa trpezarijom, dugačku kuhinju (elementi ostaju u stanu), tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Braće Jerković, 204.900 €, 96,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tih stan, bez ulaganja. Ima specijalna stakla kroz koja vi normalno vidite a sa spoljnje strane se vidi refleksija. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Kretanje invalidskim kolicima je prilagođeno od prilaza zgradi do stana. Uknjižen na vlasnicu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 96,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Stan u kuci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 157)

<< <1 2 3 4> >>