• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €, 132,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot) Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novg Sada, poznato po miru, pogledu I luksuznim objektima, prodajemo fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Stan je sa odličnim rasporedom u kojem je kvadratura je maksimalno iskorišćena. Prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 256.500 €, 124,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam predstavimo četvorosoban dupleks ukupne površine 124m2 na idealnoj lokaciji u blizini Bulevara Cara Lazara. Donja etaža: -komforna dnevna soba -kuhinja i trpezarija -spavaća soba sa izlazom na terasu -kupatilo Gornja etaža: -dve spavaće sobe -radna soba -kupatilo....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru grada, kvadrature 120 m², na prvom spratu, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom u viđenom stanju. UKNJIŽEN....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen zadnjih 14 dana (360)
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen (2427)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>