• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći pogod - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći pogod - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći pogodan

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći pogodan" pronađeno 857 nekretnina - prosečna cena 1.031 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Farma, KORAĆICA, 147.000 €, 92,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K760 Na prodaju autentičan seoski ranč podno Kosmaja – idealan za život u prirodi, samoodrživost ili agroturizam U srcu Šumadije, na južnim padinama planine Kosmaj, u mirnom selu Koraćica, nalazi se autentično seosko imanje koje objedinjuje sve ono što prirodan, jednostavan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 92,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za poslovnim prostorom koji će zadovoljiti sve potrebe Vašeg poslovanja, na odličnoj lokaciji, na Čairu, mi Vam možemo ponuditi jedan takav. Prodaje se poslovni prostor površine 46m2+46m2 podrum, prostoru pripada i dvorište površine 12m2. Prostor je dizajniran tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan površine 92m2 u Temerinskoj ulici. Drugi sprat, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, izlazom na terasu, toaleta i ostave i odvojenog dela sa tri spavaće sobe, kupatilom i još jednom terasom. Dvorišno orjentisan, bez saobraćajne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 1.100 €, 92,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Singidunuma, u neposrednoj blizini prometnih saobraćajnica. Ovaj lokal za izdavanje pruža izvanredne uslove za različite poslovne delatnosti. Karakteristike lokala: unutrašnji prostor: 65 m², suteren: 27 m² (idealno za skladište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agenccijska oznka 1100462 - Novo u ponudi. Fantastičan trooban stan na Novoj Detelinari blizu Sajma i Doma zdravlja. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju.Potpuno je opremljen i sve je u ceni. Pogodan je i za poslovni prostor obzirom da se nalazi na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U Novom Bečeju ( Šušanj) prodaje se trosobna prizemna kuća površine 91m 2 sa pomoćnim objektima površine 37 m 2 ; 43 m 2 i 113 m 2 na parceli od 814m 2 gradsko građevinsko zemljište. Kuća je od čvrstog materijala sa betonskim temeljom kao i svi pomoćni objekti . Tip grejanja u kući....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.500 €, 91,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvoroiposoban stan pogodan za kancelarije u Starom Gradu u blizini Radničke ulice, centra grada i svih bitnih instituija. Nalazi se na prvom spratu, ima pet komfornih prostorija, odvojenu čajnu kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Ceo prostor je kompletno renoviran, zamenjeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119622, VPR/, pogodan za pp. Stari grad, ul. Stražilovska, kompletno renoviranih 90m2 izdaje se za poslovni prostor, cena 800eur. Tel. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 66.950 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 90m² u samom srcu Čerevića, smeštena na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini stadiona i svega nekoliko minuta hoda od obale Dunava. Kuća se prostire na dve etaže i idealna je kako za miran porodični život, tako i kao vikendica ili investicija za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100072, PR/, lokal. Odličan poslovni prostor iz dve prostorije, jedna je 30m2, druga 60m2. Pogodan za različite delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji u Zemunu, blizu Doma zdravlja, Idee, marketa Za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor u centru Mužlje, ukupne površine 90m2. Sastoji se hola, tri prostrane kancelarije, dva sanitarna čvora, čajne kuhinje i jedne manje pomoćne prostorije. Po podovima postavljena keramika, stolarija PVC, grejanje centralno na gas, mrežni internet, video nadzor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 750 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRAZAN STAN 4-SOBAN NA NOVOJ DETELINARI POGODAN ZA POSLOVNU DELATNOST 90m2 SPRAT4/5 LIFT CENA 750eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće površine 91 m2 u mirnoj ulici na Košutnjaku. Sprat se sastoji od tri komforne sobe i kupatila. Devni boravak sa kuhinjom i trpezarijom su smešteni u prizemlju, koji jse koristi zajednički sa zakupcima soba u prizemlju. Veliko i prostrano dvorište, mogućnost parkiranja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan za smeštaj radnika na Trošarini. Nalazi se na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 90 m2 i odlične je strukture. Sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, tri....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, VELIKA PLANA, 200 €, 90,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor za izdavanje u Velikoj Plani Milosa Velikog 209, povrsina lokala oko 80m2 sa ostalim prostorijama.Lokal ima dva ulaza sa zastitnim metalnim rolo Roletnama i pogodan je za sve vrste usluga. Za sve informacije obratiti se na Tel. 065 588 66 29. Milosa velikog 209, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 146.820 €, 89,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik - Komfroan četvorosoban stan pogodan za porodice zbog blizine škole, vrtića, dečijeg igrališta, sportskog centra. Zbog blizine Novasadskog puta dostupni su autobuska stanica, marketi, menjačnica, kafići, restorani, brza hrana i svi servisi i usluge koji olakšavaju život u....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 89,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji pogodan, kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Blizina autobuske, na prelepom mestu i lepim pogledom, mirno mesto! Veoma perspektivne lokacije. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 500 €, 89,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao poslovni prostor na Telepu. Pogodan za programere i ostale delatnosti za koje je potreban ove vrste kancelarijski prostor. Agencijska provizija je 50% od zakupnine, plaća se jednokratno! Za više informacija, pozovite! REG. BR. Posrednika : 1594 U cenu uračunata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 70.400 €, 88,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran lokal u centru Pančeva od 88m2. Lokal se sastoji od jedne velike prostorije, open space koncepta i dva toaleta. Nalazi se u blizini gradske opštine, glavne pošte, kao i ostalih bitnih infrastukturnih sadržaja. Lokal je pogodan za kladionice,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 39.000 €, 88,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja prodaju se dve porodične kuće na jednoj parceli ukupne površine 336 m², sa dodatnim pomoćnim objektom. 💰 CENA JE IZUZETNO POVOLJNA u odnosu na trenutne cene nekretnina u Bečeju, što ovu ponudu čini još atraktivnijom za sve koji traže kvalitetnu i pristupačnu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.100 €, 88,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u ulici Obilićev venac u Nišu. Nalazi se do same ulice, ulični je lokal. Površina prostora je 88 m2, plus magacinski prostor od 90 m2. Prostor čini prodajni deo, kancelarija, dva sanitarna čvora i odvojeni magacinski deo. Dvorišni deo objekta je uredjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Avijaciji. Fotografije govore najvise, a ono sto je vredno napomenuti da je stan komplet namesten. Sporet, masina za pranje posudja, klima, masina za pranje vesa i dr. Sve sobe su opremljene kako lezajima/krevetima tako i ormanima. Poseduje 2 wc-a, dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118282, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 86,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet renoviran stan salonskog tipa na Somborskom putu. Visina plafona je 3,7 metara, grejanje je na dve inverter klime, podovi laminat i keramika, pvc stolarija. Uknjižena površina stana je 86 m2 + 20 m2 zatvorena terasa koja je naknadno dograđena i koja nije legalizovana.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 613)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>