• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći nameš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći nameš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći namešten

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći namešten" pronađeno 1 850 nekretnina - prosečna cena 855 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • novogradnja
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81927, I/IV, kancelarija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Cvetanova ćuprija, Sprat, Namešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.000 €, 130,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), Radnička ulica. Odličan, kompletno namešten četvoroiposoban dupleks stan na jednoj od najlepših lokacija stanovanje. Nadomak šetališta keja, fakulteta, škole, vrtića, pešačke zone, niza objekata uslužne delatnosti. Ovaj lep i svetao stambeni prostor prostire....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći namešten'
1.600 €
152.400 €
252.000 €
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123017, VI/, lift, terasa, parking. Izdaje se izuzetan četvoroiposoban duplex stan od 130 kvadratnih metara. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade izgrađene 2003. godine sa liftom. Duplex stan je organizovan na dva nivoa sa 4,5 soba, dva kupatila, dva toaleta i tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 126,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju 126 m2, pvc stolarija, komarnici, venecerijaneri, zavese pvc za krovne prozore, klima inverter 18 gornji i donji sprat. Stan se prodaje namesten,poseduje papir iz opstine da je predat za legalizaciju te notar overava kupoprodajni ugovor. Cena - dogovor. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo namešten četvorosoban stan u sklopu kuće u neposrednoj blizini Subotičke ulice, pošte, Futoškog putaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, garderober, ostava, kupatilo, zasebno toalet sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 125,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE NAMESTEN DUPLEX STAN U ZGRADI BEZ LIFTA.DONJI DEO IMA 71M2 I UKNJIZEN JE. GORNJI DEO IMA 54M2 I NIJE UKNJIZEN. STVARI OSTAJU U STANU. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE. ODLICAN STAN ZA PORODICU. TERETANA U STANU,DVA KUPATILA.GARDEROBER. MOGUCNOST PODIZANJA KROVA NA GORNJEM SPRATU....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 137.500 €, 125,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR,PORED HOTELA"VOJVODINA", KANCELARIJSKI PROSTOR NA DRUGOM SPRATU,125 M/KV. PET PROSTORIJA,ČETIRI KUPATILA,TRI KLIME,DVE TERASE,DVA INTERFONA TRENUTNA NAMENA,APARTMANI. ZGRADA IMA SVEGA DVA SPRATA. KOMPLETAN DRUGI SPRAT SE IZDAJE. CENA 1100E. TROŠKOVI MALI,STRUJA I GREJANJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽABALJ, 81.250 €, 125,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljen lokal spreman za useljenje Svetog Nikole 33, Prizemlje, Namešten, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 124,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEDINCI, 124m2, TROIPOSOBNA KUĆA Tražite bekstvo iz grada? Mi imamo rešenje za Vas! Predstavljamo Vam prelepu kuću na obroncima Fruške gore. Plac u osnovi ima 781m2 na kom se nalazi kuća stvarne površine 184m2 koju krasi: ugodan dnevni boravak, namešten i uređen po meri, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep očuvan salonski stan na prvom spratu zgrade, pri čemu je stan jedini na spratu, odnosno zauzima ceo sprat, površine 124m2. Dvostrano je orjentisan , gradnja je stara sa debelim zidovima te je leti haladno a zimi toplo. Ispod stana se se nalazi i toplotna stanica a stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.000 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,prelep 4 stan NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 124 m2. Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi hodnik sa ugrađenim plakarom/ostavom, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa staklenim portalima, velika spavaca soba sa terasom i kupatilo sa tus kabinom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 111.600 €, 124,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje salonski stan u blizini centra grada i svih glavnih dešavanja u gradu, na prvom spratu. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta, špajza, vešernice i terase. Stan je idealan kako za porodice tako i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109988.Izdaje se poslovni prostor (124m2), na prvom spratu stambene zgrade u centru Novog Sada, nadomak futoške pijace. Prostor je pogodan za mirne poslovne delatnosti i deo nameštaja može da se iznese iz stana. Dvorišno je orijentisan tako da Vam daje mir i privatnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 246.000 €, 123,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada, u neposrednoj blizini Dunavskog parka i Kej - poslovni prostor veličine 123m2: 3 prostorije, kuhinja, 2 toaleta, dvostrano orijentisan - 1 parking mesto; optički inernet, novi klimatizeri - odmah dostupno, isključivo za tihe i mirne delatnosti - cena od 2000 eur....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.750 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namešten stan za izdavanje u centralnoj zoni Vračara u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, koja je izolovana od buke. Stan se nalazi na petom spratu zgrade novije gradnje. Dvostrano je orijentisan sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 550 €, 123,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru, kod Dušanovog bazara. Nlazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina prostora je 123m2. Prostor čine četiri prostorije, dva hodnika, dva kupatila i terasa. Grejanje je na struju / inverter klime /. Nalazi se na idealnoj lokaciji pa je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.750 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namešten stan za izdavanje u centralnoj zoni Vračara u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, koja je izolovana od buke. Stan se nalazi na petom spratu zgrade novije gradnje. Dvostrano je orjentisan sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namesten trosoban stan u novogradnji kod Hrama Svetog Save, moderan I svetao, 2 spavace sobe, kupatilo, toalet, klima, internet, terasa, parking mesto, idealan za poslovne ljude ili porodicu. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije i detalje (Whats App, Viber, Call)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking mesto u podzemnoj garaži. Retko u ponudi. PROSTORIJE:I NIVO- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 217.800 €, 121,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban lepo namešten stan na top lokaciji preko puta spensa nema garažu direktno od vlasnika 065-600-5422 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.200 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje 4,0 stan od 121m2 za kancelarijsku delatnost. U cenu je uključeno jedno veliko parking mesto za 2 automobila. Stan se izdaje sa kompletno nameštenom kuhinjom. + 50% Agencijska provizija . AGENT: Nebojša Tukodi 0601390333 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican poslovni prostor na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici kod Bulevara Oslobodjenja. Poslovni prostor se sastoji iz kancelarije u prizemlju sa kuhinjom kao i 2 kancelarije na spratu. Odlican prostor na dobroj lokaciji. Svaka prostorija ima svoju klimu, kao i terasu na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV LOKAL ODLICAN ZA KAFIC,ILI SLICNU DELATNOST. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 100% 069780578 CIRPANOVA, Visoko prizemlje, Namešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kancelarijski prostor površine 120m2 na III spratu poslovne zgrade u Zmaj Jovinoj ulici, u najlepšem delu Starog grada, pešačka zona, blizina garaža i svih gradskih linija. Zgrada se odlično održavana, lep ulaz, novi podni mermer, lift i stepenište. Prostor ima jednu veću prostoriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonac u samom centru grada, sa četiri sobe, veoma komforan i funkcionalan, namešten. Dvostrano je orijentisan, ima četiri terase, izuzetno svetao. Prelep pogled na reku, Beograd na vodi, uživanje u zalascima sunca. Ima lepo privatno dvorište za stanare. Na samo 10 min....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 120,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 120m2, nalazi se na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Stan je namešten i opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni objekat u Rakovici u ulici Patrijarha Dimitrija bb od 120m2 pogodan za sve namene. Lokal je do sada radio kao privatan klub/udruženje i restoran, pre toga je bio ugostiteljski objekat, može da se koristi kao magacin ima kolski prilaz kao i magacinski prostor. Lokal....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem PET FRIENDLY LUX četvorosoban stan na Lmanu III !!! stan je potpuno renoviran i namešten sa stilom stan je spreman odmah za vaše useljenje kućni lubimci su dobrodošli stranci mogu za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Voždovcu se izdaje prelep trosoban dupleks stan, potpuno namešten i spreman za useljenje. Struktura stana: prostrana dnevna soba, velika kuhinja, dve spavaće sobe, galerija koja pruža dodatni prostor, dva moderna kupatila. Ovaj trosoban dupleks za izdavanje na Voždovcu idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 650 €, 120,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, u blizini MUP-a. Prostor je površine 120m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene kuće. Ima dva ulaza i sastoji se iz hodnika, tri veće prostorije, jedne manje prostorije, dva kupatila i opremljene kuhinje. Pogodan je za kancelarijske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten četvorosoban stan 120m2, lokacija Sajam, Majevička ulica. Stan se nalazi u kući na prvom spratu, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, radna soba, izlazak na natkrivenu terasu koja im 30m2,okrenuta prema dvorištu, ozidan roštilj na terasi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 215.000 €, 119,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 119m2. Stan je Duplex. Prodaje se komplet namešten.Dva kupatila ,2 terase Odlična lokacija. Blizina Pozorišta, Pešaćke zone kao i svih ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno je funkcionalan. Prelepog i otvorenog pogleda. Izvrsna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namesten stan u novogradnji. Svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija u sklopu kuhinje, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, garažno mesto u sklopu zgrade uključeno u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv, zakup na duži vremenski period. Pozovite Elite tim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 193.050 €, 117,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u najlepšem delu Vračara, na uglu Kičevske ulice. Stan je trostran pa je vrlo svetao i osunčan. Spavaći blok je odvojen. Kompletno je namešten i dobro opremljen. Idealan je za život kao i za poslovni prostor. Zgrada je novija i izuzetno uredna. Stan je za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban namešten stan. Stan je površine 110m2 nalazi na 4. spratu, zgrada sa liftom (ugao Kičevske i Molerove), ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, ostavu i dva kupatila. Opremljen je, ima centralno grejanje i tri klima uređaja. Stan se izdaje na duži vremenski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 665)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>