• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 153.500 €, 70,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta, kompletno istočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na lođu, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.500 €, 57,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 57m2, na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u zoni 1. Zbog svoje lokacije, stan je odlična investicija kako za buduće izdavanje, tako i za život. Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 55,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u širem centru Jagodine, na idealnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima grada. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift najnovije (24)
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift (6149)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni