• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift 4.sprat

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift 4.sprat" pronađeno 215 nekretnina - prosečna cena 1.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Saborne crkve i pešačke zone. Stan ima 132m2, po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa delom za kuhinju, tri spavaće sobe, kupatila i ostave. Mogućnost da se prepravkama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.800 €, 123,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi! Izdajemo odličan, stan u jednoj etaži u Puškinovoj ulici na Grbavici. Stan se nalazi na 4.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka koji je u portalima i ima izlaz na terasu koja gleda na ulicu. Kuhinja u sklopu dnevnog boravka, odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dupleks penthaus na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se prostire na 120m² i nudi izuzetan komfor sa dve spavaće sobe, radnom sobom i dva kupatila. Dnevni boravak je prostran, povezan s kuhinjom i trpezarijom, uz izlaz na jednu od dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći lift 4.sprat'
227.171 €
120.000 €
187.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Duplex Penthouse, Vračar (Hram), 120m² Lokacija: Vračar, Hram Svetog Save Struktura: 2 spavaće sobe + radna soba Površina: 120m² Spratnost: 4. sprat (bez lifta) Terase: 2 prostrane terase Kupatila: 2 moderna kupatila Parking: Garažno mesto uključeno Opremljenost: Potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban namešten stan. Stan je površine 110m2 nalazi na 4. spratu, zgrada sa liftom (ugao Kičevske i Molerove), ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, ostavu i dva kupatila. Opremljen je, ima centralno grejanje i tri klima uređaja. Stan se izdaje na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, 117m2. Stan se nalazi na trećem i četvrtom spratu novije stambene zgrade bez lifta i sastoji se od donjeg dela, površine 62 m2, koji čine prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 232.780 €, 113,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan površine 113 m², koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom delu Telepa .Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Osvetljenost i funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 111,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 111m2, na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno prostran i funkcionalan, jugo-zapadne orjetnacije. Na ulazu je hodnik iz koga se ulazi u gostinski toalet i dve spavaće sobe. Jedna spavaća soba je u posebnom degažmanu ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 235.870 €, 108,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007128.Troiposoban dupleks stan koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u centru Novog Sada. Stan je odlične strukture i renoviran je, tako da ne zahteva dodatna ulaganja. UKNJIŽEN, BEZ TERETA I ZABELEŽBI. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan sa 3 spavaće sobe,duplex,minimalistički opremljen,ima terasu.Nalazi se na 4.spratu u zgradi bez lifta. Useljiv je odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gradskom kvartu, okružen zelenilom, idealan za miran porodični život. Stan je na 4. spratu, a sprat iznad su ostave koje pripadaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 105m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta u Obrenovićevoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno. Ima klime. Kuhinja je kompletno opremljena sa novim uređajima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zvezdarska šuma-Ćalije, Radmile Savićević, 100m2 100m2, 5.0, 4/4, EG, lođa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen stan od 99 m² na Novom Naselju (ulica Savina). Stan se nalazi na 4. spratu (bez lifta) i prostire se na dva nivoa, sa odličnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Odlikuje ga centralno gradsko grejanje i topla protočna voda, kao i izuzetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Lokacija je izdvojena od gužve i buke a nadomak gradskih dešavanja. Savršeno uklopljen arhitektonski koncept ostavlja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 188.830 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u izgradnji Stari Majur. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Stan se nalazi na 4. spratu. Ulično orijentisan. Za sve informacije kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorososoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Svetosavskog parka, Osnovne škole, vrtića, na par minuta od TC Roda, 5 minuta do Delta Planeta Stan je po strukturi četvorosoban , površine 95 m2 sa terasama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.250 €, 95,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

📌 Izdaje se četvorosoban stan 📍 Lokacija: Ugao Cara Dušana i Bulevara Cara Lazara Detalji o stanu : 🏢 IV sprat, dvostrano orijentisan 🛋️ Prostran dnevni boravak 🛏️ 3 spavaće sobe 🛁 2 kupatila 🌿 2 terase 🗄️ Ostava 🛤️ Hodnik Dodatne informacije : 🏡 Stan je odmah useljiv 🐾....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 187.250 €, 93,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban PENTHAUS 101 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom spratu u Podkrovlju zgrade,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora od 80 m2 plus terasa 13 m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stan broj 22. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatiila, toaleta i terase. Objekat se nalazi nedaleko od centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan u Petrovaradinu u ul. Mostarskoj SA KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM Površina stana je 92m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Na donjem nivou se nalaze: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 150.200 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 176.580 €, 90,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u izgradnji Stari Majur. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nalazi se na 4. spratu. Dvorišno orijentisan. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 183.550 €, 90,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Petosoban PentHaus 99 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom Spratu zgrade,Dvostrane orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007123.Odličan dupleks stan koji se nalazi na Bulevaru patrijarha Pavla koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se iz dve etaže i donja etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terase i toaleta. Na gornjoj etaži su 3 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062840 - uknjižen čevorosoban duplex na Telepu. U prvom nivou postoi dnevni boravak, trpezarija, terasa i toalet. Drugi nivo tri spavaće sobe, kupatilo i plakar. Četvrti sprat, lift. Grejanje na gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099688 - uknjižen četvorosoban duplex na Telepu. U prvom nivou postoji dnevni boravak, trpezarija, terasa i toalet. Drugi nivo tri spavaće sobe, kupatilo i plakar. Četvrti sprat, lift. Grejanje na gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Moderan dupleks sa stilom – 87m² elegancije u zgradi sa liftom! ✨ U ponudi je jedinstven, svetao i funkcionalan dupleks stan na četvrtom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom . Idealna prilika za one koji žele spoj udobnosti, kvaliteta i savremenog dizajna! Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.540 €, 86,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093279 - CENA SA PDV-om, trosoban stan u kvalitetnoj izgradnji. Uskoro useljiv. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dvostrano orjentisan,četvrti sprat,lift, dve terase. Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 215)

<< <1 2 3 4 5 6> >>